ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

ЮК «Правовий Альянс» захистила інтереси великого європейського виробника медичних виробів

Юридична компанія «Правовий Альянс» успішно захистила інтереси великого європейського виробника медичних виробів щодо неправомірного рішення органу оцінки відповідності. Завдяки професійній роботі фахівців юридичної компанії у співпраці з Асоціацією «Оператори ринку медичних виробів» (AMOMD) вдалося в найкоротші терміни відновити порушені права виробника медичний виробів.

Роботи із захисту інтересів здійснювалися під керівництвом партнера і адвоката ЮК «Правовий Альянс» Дмитра Алешко, який резюмував справу так:

«Європейська система оцінки відповідності медичних виробів була імплементована в Україні кілька років тому. Але більш важливим залишається, щоб крім прийняття необхідних для ринку законів - їх ще й виконували. На сьогодні, на жаль, не всі органи оцінки відповідності готові працювати за європейськими правилами. У таких випадках в ситуацію доводиться включатися професійним юристам. Ця справа була складною, але цікавою».

Команда Правового Альянсу дякує своєму незмінному партнеру Асоціації «Оператори ринку медичних виробів» (AMOMD) за підтримку.

1128

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї