uk ru
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Тарас Безпалий очолив кримінальну практику Правового Альянсу

Юридична фірма “Правовий Альянс” повідомляє, що асоційований партнер Тарас Безпалий очолив практику кримінального права з 1 квітня 2021 року. До цього часу Тарас Безпалий був провідним адвокатом та співголовою практики. Як керівник практики Тарас керуватиме командою адвокатів та продовжить захищати інтереси клієнтів Правового Альянсу.

Тарас Безпалий має понад 15 років досвіду роботи в сфері кримінального права. Серед його клієнтів – провідні компанії, посадовці та приватні особи. Як адвокат Тарас брав участь більш ніж в 100 обшуках, за результатами яких клієнтам було повернуто майно на понад 4 млн. доларів США. Має в своєму професійному портфелі виправдувальні вироки, а також кримінальні провадження, які були закриті відносно клієнтів ще на стадії досудового розслідування. Здійснює захист інтересів клієнтів у резонансних справах і, зокрема, представляє інтереси дитячого кардіохірурга Юлії Кузьменко, яку підозрюють у вбивстві журналіста Павла Шеремета – завдяки професійним зусиллям Тараса клієнтку звільнено з-під варти та подано два позови до ЄСПЛ у зв'язку із незаконним затриманням та неправомірним утриманням під вартою.

Окрім адвокатської діяльності Тарас Безпалий бере активну участь у розбудові професії та обіймає пост заступника голови комітету з кримінального та кримінально-процесуального права Асоціації правників України, є членом Комітету захисту професійних прав та гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Київської області. Як член кадрової комісії з атестації прокурорів, Тарас брав участь у проведенні понад 500 співбесід з переатестації прокурорів регіональних і місцевих прокуратур з усієї країни.

Тарас бере участь як адвокат-волонтер у суспільно значущих акціях, надає допомогу бійцям АТО, здійснює захист їх інтересів в гучних кримінальних процесах в якості потерпілих.

Високий професіоналізм Тараса Безпалого у галузі кримінального права та процесу підтверджується широким визнанням авторитетними рейтингами та виданнями, серед яких: The Best Lawyers™ in Ukraine 2021, The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2020, Ukrainian Law Firms: a Handbook for Foreign Clients 2020, Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України – 2020. Тарас названий адвокатом року у рамках Всеукраїнського незалежного публічного конкурсу “Адвокат Року – 2018”.

Керуючий партнер Дмитро Алешко, зокрема наголосив: “Ми обґрунтовано вважаємо, що у нас одна з кращих практик в сфері кримінального права серед юридичних фірм. Такі фахівці, як Тарас Безпалий, враховуючи і професійні, і особистісні якості, є великою рідкістю. Упевнений, що клієнти Правового Альянсу завжди знають, що їх питання в надійних руках”.

1504

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї