uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Радник Тарас Безпалий є спікером серії семінарів-практикумів для нотаріусів

4 червня, Тарас Безпалий, адвокат, радник ЮК "Правовий Альянс", взяв участь у семінарі-практикумі для нотаріусів, організованому у м. Києві Нотаріальною палатою України за сприяння Асоціації правників України.

Пан Тарас розповів про захист прав нотаріусів у кримінальному провадженні, зокрема: превентивні заходи до та активні дії під час обшуку; тимчасове вилучення майна: на що звернути увагу та порядок виконання; порядок виклику та модель поведінки на допиті; затримання особи: хто, як, чому та що врахувати.

“Є непоодинокими випадки надання запитів про тимчасовий доступ до документів, які встановлюють нотаріальну таємницю, як і випадки проведення обшуків у нотаріусів. На жаль, можемо констатувати, що більшість нотаріусів не знають своїх прав у кримінальному процесі та як поводити себе у подібних ситуаціях. Це призводить до неправомірного вилучення документів, розголошення нотаріальної таємниці, і як наслідок порушення професійних прав нотаріусів. З метою недопущення зазначених випадків ми з колегами і організовуємо серію практичних семінарів для нотаріусів по всій Україні”, - зазначив Тарас Безпалий.

Усіх охочих нотаріусів, хто не встиг завітати на семінар у Києві, та хоче дізнатися про правила захисту у кримінальному провадженні і особливості реєстраційних дій щодо нерухомості, запрошуємо на аналогічні події у Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі. Усі анонси на сторінці Нотаріальної палати України.

474

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї