uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовому Альянсу вдалося уникнути конфліктної ситуації при звільненні керівника представництва

Нещодавно командою Правового Альянсу, у складі партнера Іллі Костіна та старшого юриста Ярослава Фур’яки, було успішно здійснено супровід процедури припинення трудових відносин з керівником представництва міжнародної фармацевтичної компанії в Україні.

Завдяки прогнозуванню всіх можливих варіантів розвитку подій, оцінці ризиків та ретельній підготовці документів, Правовий Альянс досягнув найкращого результату для клієнта. Незважаючи на застаріле правове регулювання було забезпечено дотримання всіх вимог трудового законодавства без зміщення балансу інтересів в бік працівника. В такий спосіб команда адвокатів ще раз продемонструвала, що при чіткому дотриманні рекомендацій та погодженого порядку дій, навіть в такій складній справі, можливо мінімізувати ризики оскарження рішення про звільнення до суду та зупинення господарської діяльності представництва міжнародної фармацевтичної компанії.

Ілля Костін особисто представляв інтереси клієнта під час проведення переговорів, що дозволило нівелювати ризики виникнення конфліктної ситуації.

Таким чином, Юридична фірма "Правовий Альянс" виконала всі завдання клієнта, дотримуючись найкоротших строків в роботі.

2190

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї