ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс визнано однією з провідних юрфірм в Україні за рейтингом Legal500 EMEA 2019

Юридична компанія «Правовий Альянс» названа серед провідних юридичних фірм України за результатами дослідження Legal500 Europe, Middle East & Asia 2019. Щорічний і один з найавторитетніших міжнародних рейтингів Legal500 базується на думці клієнтів та детальній якісній оцінці різних факторів та критеріїв, таких як: робота, що провадиться юридичною фірмою останні 12 місяців, досвід та експертиза команди, спеціалізація та додаткові послуги.

За інформацією Legal500, діяльність Правового Альянсу відповідає сучасним потребам корпоративних юристів і вимогам бізнесів, та відзначена й рекомендована у 5-ти юридичних практиках: конкурентне право, корпоративне та комерційне право, вирішення спорів, інтелектуальна власність, трудове право, кримінальне право.

Зокрема, досягнення Правового Альянсу були підкреслені наступним чином:

  • Конкурентное право: Правна діяльність компанії включає важливі проекти у фармацевтичній галузі, зокрема щодо договорів дистрибуції та маркетингових угод з аптеками.
  • Корпоративне та комерційне право: Компанія займається корпоративними, комерційними, управлінськими та регуляторними питаннями, головним чином, для клієнтів у області life sciences.
  • Вирішення спорів: Компанія має «високий рівень майстерності та етичних стандартів», надихає «довірою» і виступає за «доброчесність та професійну поведінку».
  • Трудове право: Компанія займається питаннями трудових відносин, внутрішніми розслідуваннями та спірними питаннями.
  • Iнтелектуальна власність: Компанія вирішує спори у сфері інтелектуальної власності, а також супроводжує проекти з управління правами та комерціалізації. «Компанія має нішевий досвід у сфері охорони здоров'я та фармацевтики, глибокі знання галузі», - відзначає клієнт.
  • Кримінальне право: Компанія розвиває свою кримінальну практику, яка зосереджується переважно на злочинах у сфері економічних і службових правопорушень. Практика стосується як внутрішніх розслідувань, так і судових процесів.

Також, дослідженням рекомендовано партнерів компанії в відповідних практиках:

Партнер Дмитро Алешко рекомендований в корпоративному та комерційному праві.

Партнер Олексій Бежевець названий ключовим партнером у сфері корпоративного та комерційного права, у тому числі за професійну підтримку інвестора при придбанні гірничодобувної компанії.

Партнер Ілля Костін відмічений за відданість справі та висококласне обслуговування клієнтів при вирішенні спорів, з питань інтелектуальній власності, у трудовому та кримінальному праві.

Партнер Андрій Горбатенко рекомендований у конкурентному праві, зокрема, за консультації провідних світових фармацевтичних компаній з питань дотримання антимонопольного законодавства.

Асоційований партнер Наталія Лавренова рекомендована у вирішенні спорів.

Радник Тарас Безпалий рекомендований у кримінальному праві, зокрема, відмічено його діяльність із повернення великої суми клієнту, обвинуваченому в ухиленні від сплати податків.

3142

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї