ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс відстояв інтереси роботодавця в «конфліктному» звільненні співробітника

Юристи трудової практики Юридичної компанії «Правовий Альянс» успішно вирішили трудовий конфлікт, що виник при звільненні одного з провідних менеджерів Клієнта - іноземної фармацевтичної компанії.

У ході реалізації проекту юридичні радники допомогли клієнту проаналізувати ситуацію, що склалася на предмет відповідності нормам трудового законодавства, судової практики і ділових звичаїв. Сформована позиція дозволила відстояти інтереси Клієнта і врегулювати складну ситуацію.

За словами партнера Іллі Костіна, який очолює трудову практику ЮК «Правовий Альянс»: «Конфліктні звільнення - невід'ємна специфіка роботи компаній, що пропонують своїм співробітникам хорошу гонорарну політику. Протягом двадцяти років роботи на юридичному ринку ми стикаємося з такими питаннями постійно. І кожна ситуація - індивідуальна. Тут важливо відчувати грань у взаєминах сторін і володіти мистецтвом компромісу, адже ситуації, в яких вирішальна роль відведена суб'єктивному чиннику, іноді непідвладні навіть розважливості юридичних фактів».

6857

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї