uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс посилює позиції у рейтингу ULF 2020

За результатами дослідження Ukrainian Law Firms 2020. А Handbook for Foreign Clients юридична фірма «Правовий Альянс» покращила позиції у рейтингу, посівши друге місце серед юридичних фірм України, які спеціалізуються у галузі фармацевтики та охорони здоров’я. Таке визнання базується на складності та зростанні кількості реалізованих проектів для низки провідних міжнародних та національних компаній, переважно з фармацевтичного сектору.

У 2020 році партнер Дмитро Алешко, який очолює практику фармацевтичної регуляторики, завдяки унікальній експертизі, зокрема, в області публічних закупівель, зайняв друге місце у п’ятірці провідних юристів галузі. Також рейтингом відмічені партнери, які фахово відповідають на запити клієнтів галузі: Андрій Горбатенко (конкурентне право), Ілля Костін (інтелектуальна власність, судовий процес), Олексій Бежевець (корпоративне право).

Правовий Альянс і юристи фірми відзначені ще у п’яти юридичних практиках: антимонопольного та конкурентного права, кримінального права, інтелектуальної власності, трудового права і вирішення спорів.

Правовий Альянс відзначено у практиці антимонопольного та конкурентного права, як фірму, яка надає юридичну підтримку фармацевтичним компаніям, зокрема, щодо розслідувань можливих антиконкурентних узгоджених дій та недобросовісної конкуренції, з розробки угод про співпрацю з роздрібними аптечними мережами та отримання висновків АМКУ щодо відповідності конкуренції маркетингових угод, укладених з аптеками та аптечними мережами, тощо. Партнер Андрій Горбатенко, який очолює практику, віднесений до списку визначних юристів з антимонопольного та конкурентного права.

За результатами реалізованих у 2019 році проектів у кримінальній практиці (серед яких: захист інтересів ІТ-компанії у кримінальній справі про несанкціонований доступ до автоматизованих систем, захист інтересів клієнта у кримінальному провадженні щодо фальсифікації та ін.) Правовий Альянс увійшов до переліку рекомендованих юрфірм практики. Практику очолюють Ілля Костін та Тарас Безпалий.

Правовий Альянс відмічено серед визначних юрфірм у практиці інтелектуальної власності, особливо з огляду на глибоку нішеву експертизу та вирішення галузевих проблем для фармацевтичних та медичних компаній. Так, у 2019 році, команда захищала інтереси клієнтів у судових спорах щодо патентів на винаходи, вирішувала суперечки щодо оскарження реєстрації торгових марок, проводила пошук патентів, супроводжувала реєстрацію понад двадцяти марок у різних сферах бізнесу.

Виданням підкреслено розвиток практики трудового права, обумовлений існуючими тенденціями перебудови корпорацій на фармацевтичному ринку та реформою охорони здоров’я. Фірма консультувала щодо змін у роботі медичних закладів, зокрема оплати праці працівників, скорочення та звільнення, зловживань профспілками.

Також визнано судову практику Правового Альянсу, яка захищає інтереси клієнтів у корпоративних спорах, спорах з питань інтелектуальної власності, нанесенні збитків, стягнення боргів, податкових спорах. Фармацевтичні компанії звертаються за послугами фірми для представлення своїх інтересів у суперечках про скасування реєстрації товарних знаків, перереєстрації лікарських засобів та порушенням прав інтелектуальної власності, компенсації за використання патентів без дозволу власника тощо. Ключові юристи практики – партнер Ілля Костін і радник Віталій Савчук.


Ukrainian Law Firms. А Handbook for Foreign Clients – проект видання «Юридична практика», в рамках якого щорічно надається галузева аналітика від експертів у сфері права, а також практична інформація про українські юридичні фірми та юристів.

7182

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї