ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс - лідер ринку у практиках медицини і фармацевтики, інтелектуальної власності та кримінального права

Опубліковано результати рейтингового дослідження ринку юридичних послуг "Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України - 2018", який щорічно проводиться редакційною командою тижневика "Юридична Газета".

За результатами дослідження Правовий Альянс увійшов до числа 50 найсильніших юридичних фірм країни на основі високих показників ефективності, які прораховуються за низкою репутаційних та фінансових критеріїв.

ЮК "Правовий Альянс названо юридичною фірмою №1 у практиці медичного права / фармацевтики в рамках дослідження "Лідери практик 2018", яке визначає кращих представників юридичного ринку за окремими напрямками практики. Таким чином, підтверджено унікальний досвід команди Правового Альянсу та високу репутацію серед колег.

Завдяки зусиллям команди права інтелектуальної власності, зростанню цікавих кейсів в захисті об'єктів інтелектуальної власності на фармацевтичному ринку та поза ним практика інтелектуальної власності Правового Альянсу увійшла в топ-10 рейтингу українських компаній у цій сфері.

Розширення команди та зростаюча кількість гучних кейсів у практиці кримінального права були помічені та відмічені дослідниками. У 2018 році динамічна практика кримінального права Правового Альянсу вперше увійшла в топ-10 провідних юрфірм України у кримінальному праві та процесі.

3155

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї