ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс і кадровий холдинг «АНКОР» розповіли про правові тренди трудових відносин

19 травня ц. р., в м. Києві відбувся спільний семінар Юридичної компанії «Правовий Альянс» та кадрового холдингу "АНКОР" про правові тренди трудових відносин, що роз'яснюють найактуальніші для ринку трудові питання. Цільовою аудиторією цього заходу стали фахівці з кадрів, бухгалтера і юрисконсульти провідних українських компаній.

В ході семінару юристи практики трудового права ЮК «Правовий Альянс» поділилися досвідом участі в процедурах «шорсткуватих» звільнень співробітників великих компаній, а також розповіли про судову практику, що складається у справах про визнання звільнення незаконним, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та ін.
Модератором заходу виступив партнер Правового Альянсу Ілля Костін.

Захід відкрила юрист Правового Альянсу Ірина Шляховська доповіддю про проблемні звільнення. Пані Шляховська розповіла слухачам про те, як обґрунтувати рішення звільнити працівника, який погано працює або пропав, як звільнити за дисциплінарні порушення, за результатами випробувального терміну, в період декретної відпустки, хвороби, догляду за дитиною і в інших нестандартних умовах, кого звільнятиособливо небезпечно, як це зробити правильно і які можуть бути наслідки, про порядок розрахунку вихідної допомоги і додаткові компенсації, а також про інші актуальні трудові питаннях, з якими фахівці з кадрів стикаються в їх повсякденній роботі.

Представники кадрового холдингу АНКОР поділилися досвідом регулювання трудових відносин з мобілізованими співробітниками. Спеціаліст з кадрового діловодства Мар'яна Красношапка розповіла учасникам про позицію Мінсоцполітики щодо звільнення мобілізованих співробітників у разі закінчення дії строкового трудового договору, демобілізації. Мар'яна розповіла, як роботодавцю слід поводитися по поверненню співробітників на роботу в зв'язку з мобілізацією.

Завершила захід незалежний бізнес-консультант у сфері стратегічного планування Ірина Нікітіна, яка виступила зі спеціальною доповіддю, присвяченою темі синдрому АТО в бізнесі.

Ірина говорила про те, що суміш кризи і стресу в одному місці і до однієї купи встановлює високий рівень тривожності в колективі, що люди, переповнені страхом, виною, переживаннями за власне майбутнє, майбутнє своїх близьких, неусвідомлено піддаються психологічному травмуванню.

«Нормалізація психологічної складової команди як єдиного організму є життєво-важливим фактором для успішного подолання бізнесом викликів, обумовлених нинішньою економічною і політичною кризами.Зміни, що відбулися і відбуваються з нами, впливають на працездатність колективу, рівень життєвої енергії і атмосферу в компанії», - зауважила пані Нікітіна.- «Вони впливають на ефективність прийнятих нами рішень, ціна яких в кризовий час багаторазово зростає. Те, наскільки кожен з членів колективу зуміє впоратися з безпорадністю, люттю, відчаєм, почуттям провини та іншими емоціями, супроводжуючими психологічну травму, залежить від їх психологічної підготовки і здібності усвідомлено управляти своїми реакціями. Розвиток нових компетенцій - психологічної стійкості і усвідомленості про процеси, що відбуваються в собі і оточуючих, - є новою задачею менеджерів, відповідальних за розвиток і навчання персоналу. Кінцевою метою цієї довгої і непростої роботи є коригування корпоративної культури у відповідності з новими викликами та існуючими цінностями компанії»- підсумувала Ірина.

3083

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї