uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс готовий допомагати польським компаніям розбиратися у правових тонкощах українського медичного ринку

Дмитро Алешко, партнер ЮК “Правовий Альянс”, взяв участь у Конференції “Польща - Україна: медицина і біотехнологія”, організованій 12 червня 2019 року польською спільнотою з нагоди 20-річчя Міжнародного Товариства Польських Підприємців в Україні. Під час виступу пан Алешко зосередив увагу учасників на регулюванні ринку лікарських засобів та медичних виробів в Україні, а також пов'язаних з цим перспективах для українського і закордонного бізнесу.

Дмитро також наголосив на важливих змінах у фармацевтичній галузі, які відбуваються в рамках реформи в Україні і до яких мають готуватися міжнародні фармацевтичні та медичні компанії. Зокрема, це стосується поступового, у планах до 2020 року, переходу на електронні рецепти у програмі “Доступні ліки”, які тепер можуть виписувати лікарі первинної ланки. Приємно, що сьогодні за темпами розвитку цього напряму Україна випереджає навіть деякі країни Європи.

Під час заходу панувала невимушена та дружня атмосфера, яка сприяла налагодженню позитивних бізнес-контактів між українською та польською стороною. Правовий Альянс також з перспективою дивиться у напрямку найближчого сусіда. “Сьогоднішня подія чітко продемонструвала, що до України існує інтерес з боку європейських компаній. Радію тому факту, що жодна країна регіону не демонструвала росту фармацевтичного ринку у 21% на рік. Такі показники дають позитивний сигнал закордонним партнерам: в Україну можна і треба інвестувати. Звичайно Правовий Альянс, маючи команду професіоналів, готовий супроводжувати такі інвестиційні проекти”, - зазначив Дмитро Алешко, партнер ЮК “Правовий Альянс”

Український фармацевтичний ринок є важливим для польського бізнесу щодо медицини і біотехнологій. Бартош Ціхоцкі, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні, підтримав двосторонню співпрацю держав у цих напрямках та висловив надію, що інноваційний технологічний потенціал і інтелектуальні ресурси, якими володіє Україна та Польща, дозволять переживати лише злети у розвитку цих галузей у майбутньому.

1170

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї