uk ru
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

​Пошук оптимальної моделі оплати праці для медзакладів – ПА пропонує найкраще

У зв’язку з реформою фінансування системи охорони здоров’я України та автономізацією закладів охорони здоров’я, усе більше медичних установ потребують або у майбутньому будуть потребувати оновлення моделі організації оплати праці. ЮК «Правовий Альянс» уже має експертизу у даному питанні і у повній мірі може надати компетентну правову допомогу.

Нещодавно для одного із своїх клієнтів юристи провели дослідження успішного закордонного досвіду та вимог чинного законодавства України в сфері оплати праці медичних працівників, а також проаналізували недоліки існуючої системи оплати праці клієнта. У результаті юридична компанія підготувала висновок, де запропонувала кілька основних моделей організації оплати праці медиків на основі критеріїв кількості, якості наданих медичних послуг та вкладу кожного працівника у роботу медичного закладу.

Для реалізації нової системи оплати праці була обрана “гібридна” модель, що поєднує в собі найкращі властивості існуючих систем з урахуванням вимог українського законодавства. З її допомогою лікарня як роботодавець самостійно встановлює критерії та їх співвідношення для забезпечення належного і справедливого рівня оплати праці, та фінансових заохочень власних працівників.

При роботі над вказаним проектом команда ЮК “Правовий Альянс” керувалась позитивним закордонним досвідом. Наприклад, у країнах Центральної Європи державні лікарі отримують плату на договірних засадах (фіксована заробітна плата) з можливістю її підвищення за рахунок бонусів та заохочень, які виплачуються за результативність роботи, стаж та наукові досягнення, роботу з певними категоріями пацієнтів, якість наданих послуг, види медичних послуг та іншими критеріями. Схожий підхід ліг в основу розробленої для клієнта моделі оплати праці.

«У рамках практики трудового права Правовий Альянс надає цілий комплекс послуг клієнтам в різних індустріях, які відповідають загальносвітовим тенденціям в сфері праці та зайнятості. У випадку практичного впровадження нової моделі оплати – це стане унікальним прецедентом запровадження іноземної системи оплати праці для закладів охорони здоров’я вторинної ланки в Україні. Ми з нетерпінням чекаємо цього і готові поділитися нашими напрацюваннями з іншими учасниками ринку», - зазначив Ілля Костін, партнер, адвокат, ЮК «Правовий Альянс».

З усіх питань щодо даної теми прохання звертатися до:
Ілля Костін, адвокат, партнер ЮК "Правовий Альянс", kostin@l-a.com.ua;
Ярослав Фур'яка, юрист ЮК "Правовий Альянс", furiaka@l-a.com.ua


411

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї