uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Податковий аудит та оцінка ризиків для представництва клієнта в Казахстані

Правовий Альянс організував перевірку податкової та бухгалтерської звітності локального офісу клієнта у Центральній Азії. До роботи були також залучені місцеві професійні аудитори, що разом з нашими юристами проводили оцінку ризиків та здійснювали розрахунки.

Під час реалізації проекту ми проаналізували діяльність клієнта за останні три роки та виявили окремі моменти, які фінансовий відділ головного офісу міг би вважати спірними.

В межах ризик-менеджменту наша команда надала низку рекомендацій щодо можливостей усунення недоліків та розробила план дій на майбутнє. Партнер Віталій Савчук та старший юрист Ярослав Фур’яка супроводжували цей процес на кожному етапі.

За результатами співпраці наші юристи привели діяльність клієнта у повну відповідність до чинного законодавства Республіки Казахстан та узгодили місцеві процеси з вимогами головного офісу. В результаті клієнту вдалося попередити ризики на суму, що перевищує 400 000 євро.

9019

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї