uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

ПІДСУМКИ РОКУ 2023


Партнер Віталій Савчук та команда
Керівник практик оподаткування, вирішення спорів, інтелектуальної власності та трудового права
(10 років у фірмі)

Скажу одразу, я ненавиджу підбивати жодні підсумки, тому що, на моє переконання, все постійно лише починається.

Втім, у мене є симптоматична статистика: цього року я забілив більше проектних годин, ніж спав. Я порахував, але не кажіть моїй мамі. Звісно, це найдорожче професійне визнання із можливих.

А от коли хочеться чимось пишатися чи поскиглити, я згадую хлопців та дівчат з передової та околофронту. Їм я завдячую наші здобутки цього року. Вони дають мені можливості виграти справу, втомитися у себе в офісі, замовити піцу, пити гарне вино. Не підведемо і в 2024-му.


Старший юрист Ярослав Фурʼяка

(6 років у фірмі)

2023-й став для нас неймовірним викликом та водночас – важливим етапом розвитку. Ми не тільки успішно реалізували ряд проектів, але й зробили великий стрибок у професійному зростанні.

Лише деякі з досягнень:

  • Виграш у судовому спорі на мільйони доларів, де ми проявили не тільки юридичну майстерність, але й креативний підхід.
  • Розробка десятків індивідуальних політик, які допомогли нашим клієнтам відчути впевненість у завтрашньому дні.
  • Проведення глибинних аудитів, які дозволили оптимізувати діяльність клієнтів, внести порядок та ефективність у документообіг.
  • Забезпечення ефективних та безконфліктних звільнень співробітників, у тому числі топ-менеджменту в різних країнах.

Наша команда – це механізм, в якому кожен його учасник робить неповторний внесок у спільний рух. Пишаємося тим, як ефективно адаптуємося до змін, і в законодавстві, і в житті, а також готові зустріти майбутні виклики.

Очікуючи на 2024 рік, також бачимо нові перспективи. Особливо актуальним стане вирішення складних юридичних питань у світлі посилення підходів державних органів до регулювання бізнесу. Це вимагатиме застосування нових методів, а також здатності швидко знаходити нестандартні рішення для наших клієнтів.


Юрист Олександр Цуркан

(2 роки у фірмі)

Цей рік показав значну перспективу в практиці інтелектуальної власності. Клієнти звертаються за рекомендаціями і порадами щодо структурування портфеля інтелектуальної власності, протидії контрафактній продукції та сірого імпорту. Компанії, особливо виробники ліків та медичних виробів, за допомогою торговельних марок і патентів роблять свій продукт унікальним, що дозволяє уникати нечесної конкуренції та залишатися взірцевим виробником.

2023-й підтвердив: компанія, яка не має зареєстрованої інтелектуальної власності, може дуже швидко втратити свій бізнес та ініціативу на ринку.

Юристи практики допомогли припинити незаконний імпорт лікарських засобів, що постачалися у значному обсязі на територію України, та вирішили питання щодо заборони ввезення продукції із порушенням прав інтелектуальної власності на територію України. Своїми консультаціями, порадами, аналізом активності компаній забезпечили економічне зростання нашим клієнтам та дозволили впевнено себе почувати під час виникнення суперечок із державними органами.

Ми стали гарантом юридичної безпеки бізнесу клієнтів.

Наступний рік прогнозує кейси з податковими питаннями, враховуючи дефіцит бюджету та жорстку фіскальну політику щодо бізнесу в Україні. Концентруємо увагу на питаннях пов’язаних з оподаткуванням представництв нерезидентів, компаній, які мають значні обороти по ПДВ, та які мають право застосовувати зменшену ставку ПДВ (ліки) або проводять значну маркетингову активність.

Фірма зробила ребрендинг, та частково змінилася корпоративна структура. Світ змінюється, клієнти не хочуть бачити довгі повідомлення. Намагаємося бути ще ближчими до клієнтів (часто на відстані), спілкуючись в неформальному стилі зрозумілою мовою, усвідомлюючи конкретну потребу юридичного характеру.


Молодший юрист Анна Мінакова

(3 роки у фірмі)

Минулого року ми багато говорили про те, як війна змінила все навколо – від наших щоденних планів до законодавства. А у 2023 році ситуація стала зовсім протилежною, адже ми самі стали стрімко пристосовуватись до нової реальності у кожному аспекті життя. Цікаво спостерігати, як бізнес не просто почав відновлювати свою роботу, а й набирати обертів та повертати конкурентоспроможність ринку. Це потягнуло за собою оптимізацію багатьох процесів та прагнення максимальної ефективності.

Кожний проект року виявився абсолютно нетиповим. Ми навчилися знаходити рішення в нестандартних ситуаціях та вихідної позиції, яка грала не на нашу користь. Кожен член нашої команди – професіонал своєї справи з унікальною спеціалізацією в різних сферах права. Тож команда залишається ключовим ресурсом для юридичної послуги, яку ми несемо світові надалі.

Утримувати лідерський вектор – це про системність, оптимізацію процесів, прагнення ефективності, також гнучкість та вміння адаптуватися. Загартовані останніми роками, ми зустрічаємо 2024 рік більш готовими, ніж будь-коли раніше.


Помічник юриста Максим Баришов

(1 рік у фірмі)

Рік почався для мене несподівано, з нової роботи. Відкрив для себе практику вирішення спорів, сильну команду та просто класних людей, які завжди готові допомогти один одному. А ще зрозумів, як важливо ставити коми на своїх місцях, правда інколи так лінь...

Я прийшов з бажанням судитися та сперечатися щодня. Однак зараз я кайфую від дослідження нових підходів до вирішення спорів. Вважаю, що за ними майбутнє практики.

Підсумовуючи 2023 рік, можна виокремити таку тенденцію як збільшення судових спорів між контрагентами, які роками співпрацювали у злагоді, через виникнення збоїв в ланцюгах договірних відносин в умовах воєнного стану в Україні. Водночас криза судової системи підштовхнула юристів практики вирішення спорів до процесів альтернативного врегулювання суперечок без звернення до формальної системи судочинства. Що, при ефективному застосуванні, значно дозволило скоротити час на вирішення спорів.

542

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї