uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Партнери Правового Альянсу сприяють розвитку зеленої економіки у світі

Олексій Бежевець, партнер ЮК «Правовий Альянс», у складі міжнародної команди експертів розробив і особисто провів 17 тренінгів на тему «Основи політики та нормативно-правової бази для розвитку зеленої економіки». Заходи тривали протягом 2019 року та були організовані за підтримки ООН в рамках регіональних конференцій з розвитку зеленої економіки в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Африці, Південній Америці, країнах MENA і СНД. Кілька сотень представників з усього світу взяли участь в тренінгах та отримали відповідні сертифікати.

На основі глибокого правового дослідження проблематики, у рамках свого модуля Олексій розповів про основні регуляторні бар'єри для переходу до зеленої економіки, а також зробив огляд ключових проблемних областей, різних варіантів вирішення та можливих взаємозалежностей між ними, які необхідно враховувати під час проектування та впровадження політичних та правових інструментів для переходу до моделі зеленої економіки. Розроблений 1,5 годинний тренінг грунтується на світовому досвіді та впровадженні різних політико-правових інструментів в більше ніж 50-ти країнах світу.

“Світ активно адаптується до нових викликів, пов'язаних зі зміною клімату. Проте, динаміка кліматичних змін показує, що ми не встигаємо - природні катаклізми, зумовлені зміною клімату, набувають все більших масштабів. Тільки рішучі глобальні зміни в підходах до виробництва і споживання, до економіки цілих галузей можуть вплинути на стан речей. Україні варто на державному рівні впроваджувати найкращий світовий досвід в цій царині. Для конкуренції на світовому ринку інструментарій зеленої економіки дає суттєві переваги”, - наголосив Олексій Бежевець.

Курс тренінгів був розроблений для керівників і осіб, які приймають рішення в національних державних установах, міжнародних організаціях, приватних структурах, а також представників громадянського сектору і ЗМІ. Тренінги мають на меті надати учасникам ґрунтовне розуміння основних принципів, вимірів та тенденцій у процесі переходу до зеленої економіки на національному, регіональному та глобальному рівнях, а також озброїти інструментами та методами проактивної діяльності в контексті реалізації Програми ООН у сфері сталого розвитку до 2030 року.

411

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї