uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Оприлюднено проект Переліку лікарських засобів, на які буде поширюватися референтне ціноутворення

31.05.2019 р. на вебсайті МОЗ України опубліковано 2 проекти наказів щодо введення референтного ціноутворення на лікарські засоби, якими пропонується затвердити:

  1. Порядок формування Переліку лікарських засобів, включених до Національного переліку основних лікарських засобів, і на які встановлюються граничні оптово-відпускні ціни (далі - Перелік);
  2. Порядок розрахунку граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби, що містяться в Переліку;
  3. безпосередньо сам Перелік, який сформований за МНН, формами випуску і дозувань (всього 24 МНН).

Нагадаємо, що дані документи були розроблені на виконання постанови КМУ від 3 квітня 2019 № 426 «Про референтне ціноутворення на деякі лікарські засоби, які закуповуються за бюджетні кошти».

Згідно з цим нормативним актом з 1 липня 2019 буде запроваджено державне регулювання цін на деякі МНН, включені до Національного переліку основних лікарських засобів, при їх закупівлі за бюджетні кошти.

3650

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї