uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Оприлюднено постанову КМУ «Про референтне ціноутворення на лікарські засоби, що закуповуються за бюджетні кошти»

27.05.2019 р. на офіційному веб-сайті КМУ було оприлюднено постанову КМУ № 426 від 03.04.2019 р. «Про референтне ціноутворення на лікарські засоби, що закуповуються за бюджетні кошти», якою передбачається запровадження з 01 липня 2019 р. державного регулювання цін на деякі лікарські засоби, що включені до Національного переліку основних лікарських засобів, та які закуповуються за бюджетні кошти.

Перелік лікарських засобів, на які буде поширюватись референтне ціноутворення, в найближчий час буде винесено на громадське обговорення.

Слідкуйте за нашими новинами.

1545

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї