ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Олексій Бежевець - доповідач ІІ Міжнародного форуму просування юрпослуг

04 грудня ц.р. в Києві відбувся II Міжнародний форум просування юридичних послуг, який відвідали понад 200 представників юридичної спільноти України і зарубіжних країн.

Тематика заходу була присвячена тенденціям розвитку та просування юридичного бізнесу, стратегіям залучення й утримання клієнта, внутрішніх комунікацій та HR інструментам, особливостям зовнішніх комунікацій.

В рамках четвертої сесії Форуму, присвяченій питанням інвестування в маркетинг і визнання юридичної фірми на ринку, виступив партнер ЮК «Правовий Альянс» Олексій Бежевець. У своїй доповіді Пан Бежевець вперше поділився унікальним для українського ринку досвідом переходу юридичної компанії на модель смарт-офісу, яка полягає у відмові від консервативного формату «жорсткого офісу» з установленим графіком роботи і обов'язковою присутністю на робочих місцях.

За словами доповідача: «Головна ідея такої концепції - націленість на результат, а не на процес. Перш ніж перейти на таку модель функціонування компанії, ми всебічно до цього готувалися. Майже рік ми адаптували IT-складову для безперебійного забезпечення співробітників віддаленим доступом, XRM-систему для чіткої фіксації виконаної юристами роботи, структурованого зберігання інформації та контактних даних, ми прийняли ряд правил, що регламентують віддалену роботу, і, звичайно, завчасно готували наш персонал до такого кроку. Сьогодні я можу констатувати, що, незважаючи на виникаючі труднощі перехідного періоду, ми прийняли правильне рішення. Смарт-офіс як спосіб адаптації до складного бізнес-клімату в країні повністю виправдав покладені на нього сподівання».

Олексій Бежевець також повідомив, що вже сьогодні смарт-офіс дозволив Компанії ефективніше використовувати офісний простір, зменшити орендну плату, ефективніше побудувати роботу персоналу, а також збільшити привабливість компанії як роботодавця, знизивши до нульової позначки показник плинності персоналу.

2838

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї