uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Небезпека використання аутстафінгу в Україні - розмови про головне

12 червня 2019 року юристи ЮК "Правовий Альянс" провели HR-сніданок для компаній-членів ЕВА "Небезпека використання аутстафінгу в Україні: не говоріть, що ми вас не попереджали". Представники бізнесу - директори, головні бухгалтери, юристи, керівники з персоналу та HR-фахівці міжнародних виробничих, торговельних, сервісних та аутстафінгових компаній зібрались у затишній залі One Philosophy Space для обговорення актуальних питань, присвячених використанню аутстафінгу в Україні.

Спікери - партнер Ілля Костін та юрист Ярослав Фур’яка - зробили фокус на питаннях аутстафінгу, які, зокрема, охоплювали наступне:

  • невизначеність самого явища аутстафінгу в Україні та як на сьогоднішній день виглядає законодавча база, що регламентує цей процес;
  • які наслідки неналежного оформлення аутстафінгу з точки зору трудового та податкового права;
  • особливості та переваги аутстафінгу у межах трудових відносин, кадрової роботи, фінансових питань, які виділяють його серед інших способів організації виконання роботи;
  • ототожнення послуг аутстафінгу з трудовими відносинами та виникаючі проблеми;
  • погляд податківців на аутстафінг як спосіб ухилення від сплати податків та яку кримінальну відповідальність передбачено за порушення;
  • як мінімізувати ризики при аутстафінгу, та які наслідки несе неналежне оформлення відносин аутстафінгу.

Жвавий інтерес до теми, обговорення практичних кейсів та низка питань до спікерів підтверджують, що такий механізм найму працівників як аутстафінг досить активно використовується протягом останніх років компаніями в Україні та має ряд актуальних запитів для пояснень.

"В ситуації, коли бізнесу необхідні послуги, порядок надання яких належним чином не врегульовано законодавством, завжди виникає ситуація, коли контролюючі органи влади починають прискіпливо перевіряти кожен крок учасників таких відносин. Внаслідок цього наші клієнти вимушені витрачати власні ресурси на "боротьбу" за справедливість замість розвитку власного бізнесу. Велика кількість представників відомих компаній на HR-сніданку є показником того, що проблема організації та використання послуг аутстафінгу - дуже актуальна. Ми змогли систематизувати та запропонувати учасникам заходу механізми мінімізації ризиків зайвої уваги контролюючих органів, а також способи документального підтвердження добросовісності використання аутстафінгових послуг. Слухачі, мені здається, були задоволені", - прокоментував Ілля Костін.


Задати питання спікерам: Ілля Костін, партнер ЮК "Правовий Альянс", kostin@l-a.com.ua; Ярослав Фур’яка, юрист ЮК "Правовий Альянс", furiaka@l-a.com.ua


548

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї