uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

​МОЗ оприлюднило проект наказу щодо референтного ціноутворення на лікарські засоби

9 квітня профільне міністерство оприлюднило на громадське обговорення проект наказу МОЗ «Про деякі питання референтного ціноутворення на лікарські засоби, що включені до Національного переліку основних лікарських засобів та закуповуються за бюджетні кошти». Документ розроблено на виконання постанови КМУ «Про референтне ціноутворення на деякі лікарські засоби, що закуповуються за бюджетні кошти», прийнятої Урядом на тому тижні.

Нагадаємо, що з 1 липня 2019 року в Україні буде запроваджено державне регулювання цін на деякі МНН, включені до Національного переліку основних лікарських засобів. На такі МНН, які будуть закуповуватись за бюджетні кошти, МОЗ України буде встановлювати граничні оптово-відпускні ціни. Препарати, вартість яких буде перевищувати такі ціни, не зможуть закуповуватись за рахунок держави.

Проектом наказу пропонується затвердити:

  • Порядок формування Переліку лікарських засобів, що включені до Національного переліку основних лікарських засобів, та на які встановлюються граничні оптово-відпускні ціни;
  • Порядок розрахунку граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби, які містяться у Переліку лікарських засобів, що включені до Національного переліку основних лікарських засобів, та на які встановлюються граничні оптово-відпускні ціни.
1119

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї