uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

LA LAW FIRM (Legal Alliance) — українська юридична фірма, яка здійснює комплексний супровід національних і міжнародних компаній в Україні, країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, починаючи з 1995 року.

НАШІ КЛІЄНТИ працюють у галузі охорони здоровʼя та фармацевтики, медичних виробів, косметичної продукції, дієтичних добавок, а також представляють медичні установи і заклади охорони здоровʼя.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали LA Law Firm своїм юридичним радником.

LMG Life Sciences EMEA 2023: Legal Alliance серед провідних юридичних фірм регіону

Цьогорічна церемонія нагородження переможців LMG Life Sciences Awards EMEA 2023 відбулася 13 липня у лондонському готелі Waldorf Hilton, де зібралися численні юридичні фахівці у секторі наук про життя (life sciences), щоб привітати найкращих у справі за результатами дослідження 2023 року.


Дослідження визнало високу юридичну експертизу, рівень надання послуг та професійні успіхи партнерів Legal Alliance, яких номіновано в окремих практиках:

  • Керуючий партнер Дмитро АлешкоRegulatory Advisor of the Year; Corporate Lawyer of the Year
  • Партнер Андрій ГорбатенкоAntitrust & Competition Lawyer of the Year
  • Партнер Віталій Савчук Intellectual Property Rising Star; Corporate Rising Star

Legal Alliance відзначений і номінований серед провідних юридичних фірм у категорії:

  • Eastern Europe Firm of the Year

У цьому рейтингу Legal Alliance відзначений поруч із всесвітньо відомими провідними юридичними фірмами, що говорить пропрофесійний підхід та унікальні проекти, над якими працювала команда юристів.

2636

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї