uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Legal 500 EMEA 2020: Правовий Альянс серед лідерів ринку юридичних послуг

Правовий Альянс відзначений серед провідних юридичних фірм України у шести практиках – інтелектуальна власність, конкурентне право, корпоративне та комерційне право, вирішення спорів, трудове право, кримінальне право – за результатами опублікованого міжнародного дослідження The Legal 500 Europe, Middle East & Asia 2020*.

Зокрема, Юридична компанія "Правовий Альянс" та юристи були відзначені наступним чином:

Інтелектуальна власність. Юридична робота для вітчизняних і великих міжнародних компаній в галузі охорони здоров'я охоплює реєстрацію об'єктів інтелектуальної власності та складні спори щодо патентів, торговельних марок та авторських прав. Партнер Ілля Костін, асоційований партнер Наталія Лавренова та радник Віталій Савчук названі ключовими фахівцями практики.

"Нішева експертиза в галузі охорони здоров'я та фармацевтики допомагає команді надавати унікальні послуги в галузі інтелектуальної власності"; "Ми можемо довірити команді Правового Альянсу важливі питання. Керівники практики демонструють глибоке розуміння ринку лікарських засобів та медичних виробів і можуть надати експертні консультації, що дозволяє нам мінімізувати витрати і час, а також швидко вирішувати складні питання", – кажуть, серед іншого, клієнти компанії.

Конкурентне право. Правовий Альянс відомий тим, що домігся затвердження вертикальних угод щодо поставок фармацевтичної продукції та надання фахової допомоги фармацевтичним компаніям у розслідуванні Антимонопольним комітетом України. Команда консультує щодо зловживання домінуючим становищем, узгодженої практики та випадків недобросовісної конкуренції, а також щодо державних закупівель та комплаєнсу. Партнер Андрій Горбатенко очолює цю практику та має "глибоке розуміння ринку та здатність швидко заглиблюватися у проблеми та знаходити ефективні рішення".

У своїх відгуках клієнти відмічають: "Основна відмінність роботи з Правовим Альянсом це глибоке розуміння функціонування фармацевтичного ринку, завдяки якому експерти цієї компанії можуть надати не лише аналіз дій клієнта, але й дати рекомендації щодо того, як змінити тактику дій, щоб досягти прийнятного рівня ризику".

Корпоративне і комерційне право, злиття та поглинання. Правовий Альянс має “зоряну” клієнтську базу у фармацевтичній галузі, якій і допомагає у широкому спектрі корпоративних питань, в тому числі спираючись на досвід фірми у галузі трудового права, захисту даних та вирішення регуляторних питань. Керівники практики – партнери Олексій Бежевець та Дмитро Алешко мають великий досвід реалізації клієнтських проектів у сфері злиттів та поглинань, реструктуризації підприємств, а також у загальних питаннях комерційного, антимонопольного та корпоративного управління.

"Фірма забезпечує високий рівень професійної активності та орієнтована на прийняття рішень"; "Ми цінуємо високий рівень професіоналізму, добре узгоджену командну роботу та орієнтацію на потреби замовника", – підкреслюють клієнти.

Вирішення спорів. Правовий Альянс відзначають за "професіоналізм та високі етичні стандарти". З 25-річним досвідом у вирішенні суперечок, юридична компанія має великий досвід у веденні справ з інтелектуальної власності, податкових, комерційних та кримінальних питань. Адвокати часто представляють інтереси клієнтів у цивільному, кримінальному, комерційному та адміністративному судах та міжнародному арбітражі. Партнер Ілля Костін та асоційований партнер Наталія Лавренова демонструють "послідовність та дипломатичні навички високого рівня" і очолюють команду фахівців, яка також має досвід альтернативних методів вирішення суперечок.

"Як завжди, адвокати Правового Альянсу демонструють як високий рівень майстерності, так і високі етичні стандарти, забезпечуючи ефективне представництво компанії. Серед ключових сильних сторін команди слід зазначити довіру, доброчесність та професійну поведінку", коментує клієнт.

Трудове право. Правовий Альянс підтримує державні компанії та корпоративних клієнтів у питаннях, що стосуються відносин із працівниками, колективних переговорів, трудових судових спорів та внутрішніх розслідувань. Відповідальний партнер Ілля Костін "працює старанно, і ми довіряємо йому вирішити найважливіші справи", зауважує клієнт. Фірма часто консультує фармацевтичні компанії, включаючи такі провідні міжнародні компанії, як Reckitt Benckiser, Takeda та Teva.

"Ми отримуємо професійну та швидку юридичну підтримку. Фірма завжди надає відповідні та важливі поради", – наголошує клієнт.

Кримінальне право. Злочини у сфері економічних і службових правопорушень є основним напрямком кримінальної практики Правового Альянсу, яка допомагає компаніям та їх посадовим особам під час розслідувань правоохоронних органів та у судових справах. Партнер Ілля Костін та асоційований партнер Тарас Безпалий проводять внутрішні розслідування для корпоративних клієнтів, а також захищають посадових осіб, у тому числі керівників державних підприємств.


* Щорічний і один з найавторитетніших міжнародних рейтингів The Legal 500 базується на відгуках клієнтів та якісній оцінці різних факторів та критеріїв, серед яких: робота, що провадиться юридичною фірмою протягом попередніх 12 місяців, досвід та експертиза команди, спеціалізація, додаткові послуги. The Legal 500 EMEA охоплює 88 країн та понад 2700 юридичних фірм.

2637

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї