uk ru
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Інвестиційні проекти в медицині та як їх реалізовувати

Наприкінці квітня відбувся V-й Національний Форум "Програма медичних гарантій: один рік роботи". Захід пройшов рамках програми Національна платформа Форум "Трансформації Системи Охорони Здоров'я", що є відкритим майданчиком для формування якісно нового рівня діалогу та співпраці між всіма сторонами, залученими в процес трансформації медичної галузі України.


Олексій Бежевець, партнер Правового Альянсу, долучився до команди експертів-спікерів та взяв участь у дискусії "Фінансування та управління охороною здоров’я". В обговоренні питань щодо джерел фінансування та ефективного управління в охороні здоров’я на державному та регіональному рівні взяли участь міжнародні експерти, консультанти, зокрема, з ВООЗ та IFC, та учасники проектів і програм ЄС, ЄБРР, USAID та ін.

Олексій розкрив можливі види інвестиційних проектів та схеми їх реалізації, фокус-інтереси інвесторів, та де і як шукати потенційних партнерів для втілення інвестиційних проектів. Відеозапис виступу Олексія Бежевця доступний за посиланням: Форум "ПМГ: один рік роботи", БЛОК 3 "Фінансування та управління охороною здоров’я", 29.04.21 - YouTube.

Слухачами форуму були керівники та власники ЗОЗ, медичні працівники, керівники регіональних департаментів та управлінь охорони здоров’я, представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, національні та міжнародні стейкхолдери та експерти з управління та організації охорони здоров’я, громадські організації та пацієнти.


Щоб отримати презентацію виступу та задати питання щодо інвестицій та державно-приватного партнерства, звертайтесь безпосередньо до Олексія Бежевця: bezhevets@l-a.com.ua.

3161

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї