uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

LA LAW FIRM (Legal Alliance) — українська юридична фірма, яка здійснює комплексний супровід національних і міжнародних компаній в Україні, країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, починаючи з 1995 року.

НАШІ КЛІЄНТИ працюють у галузі охорони здоровʼя та фармацевтики, медичних виробів, косметичної продукції, дієтичних добавок, а також представляють медичні установи і заклади охорони здоровʼя.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали LA Law Firm своїм юридичним радником.

Форум медичного бізнесу та інвестицій Україна–Польща

Минулого тижня, 25-26 лютого 2026 року, наші колеги, асоційована партнерка Лідія Санжаровська та старша юристка Вікторія Ганжело, стали учасниками бізнес-місії польського медичного сектору, організованої у Львові Платформою підтримки експорту Люблін та Кластером “Lubelska Medycyna” – найбільшою профільною мережею в Польщі. Подія відбулася у партнерстві з Львівським кластером медичного бізнесу.

Активну участь у відповідному заході взяли представники польських компаній – виробники медичних виробів для діагностики, лікування та реабілітації, а також представники українських закладів охорони здоров’я та громадських асоціацій. Під час заходу колеги мали можливість поділитись регуляторними новаціями в області медицини та охорони здоров'я в Україні.

Лідія Санжаровська: “MedBridge UA–PL — це насамперед про живий діалог і пошук спільних точок дотику між нашими країнами в такий непростий час. Було приємно бачити реальний інтерес польських колег до українського медичного сектору: від розробок у реабілітації до цифрових рішень для ментального здоров’я. Такі заходи допомагають нам як юристам краще відчувати динаміку галузі та розуміти, які виклики стоять перед інвесторами та дистриб’юторами сьогодні. Це були надихаючі дні професійного нетворкінгу”.

Вікторія Ганжело: “Найбільше вразила концентрація інновацій на одному майданчику. Коли спілкуєшся безпосередньо з розробниками унікальних біоматеріалів чи систем діагностики, розумієш, що майбутнє медицини вже настає, і воно потребує чітких, зрозумілих правил взаємодії. Форум дав чудову можливість почути запити бізнесу з перших вуст. Це допомагає нам бути в контексті актуальних потреб галузі та бачити, як європейські технології можуть ефективно інтегруватися в українську систему охорони здоров’я”.

270

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї