ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Е-ДОКУМЕНТООБІГ: ЯК ЗАЛИШИТИСЬ У ГРІ

Нові реалії ведення бізнесу диктують потребу адаптації до віддаленого режиму праці. Коли це закінчиться, і чи не буде нових хвиль, і як жити далі? Якщо менеджери і бухгалтери працюють вдома – як оформляти первинні документи? Погоджувати та підписувати з контрагентами договори, акти, звіти?


Повноцінна співпраця онлайн без власноручного підпису і печатки

В Україні давно впроваджено електронний документообіг. Податкову звітність усі компанії вже давно здають в електронному вигляді. Але ми усі чомусь продовжуємо плодити паперові документи. Які губляться, які треба доставляти/забирати, які треба підписувати чорнилами та ставити печатки…

Ми проаналізували законодавство, яке регулює питання електронних підписів і печаток. Законодавство розрізняє три види електронних підписів залежно від його захисту та рівня довіри: "звичайний" електронний підпис, удосконалений електронний підпис та кваліфікований цифровий підпис. Кваліфікований електронний підпис має таку саму юридичну силу, як і власноручний підпис. Аналогічні правила застосовуються і до електронних печаток та їх видів.

Для отримання можливості використання електронного підпису та електронної печатки під час електронного документообігу необхідно звернутись до надавача електронних довірчих послуг (також відомі як "акредитовані центри сертифікації ключів" або АЦСК), а також встановити засіб електронного підпису чи печатки – пристрій чи програмне забезпечення.

Сучасні сервіси для бізнесу

В Україні вже існує достатньо сервісів, які дозволяють перейти на електронний документообіг в комунікаціях з контрагентами. Тобто, в розпорядженні бізнесу фактично є інструментарій для переходу на електронний документообіг, з електронними підписами, які прирівнюються за правовими наслідками до власноручних підписів уповноважених осіб. Питання, що і як краще працюватиме, чи буде зручно, чи буде сумісно з іншими системами і т.д.

Ми проаналізували найбільш популярні системи на предмет сумісності та функціоналу. Ви можете ознайомитися з порівняльним аналізом декількох із них тут: Порівняння доступних систем

100% е-документообіг: комфортне впровадження

Ми, в Правовому Альянсі, зараз оцінюємо можливість переходу на 100% електронний документообіг з нашими клієнтами. Наша мета зробити це так, щоб було зручно і надійно. Будемо вдячні, якщо Ви приділите 2 хв. Вашого часу та надасте відповіді на кілька питань: Опитувальник щодо системи електронного документообігу.

Пропонуємо розглянути перспективу впровадження 100% електронного документообігу у Вашій компанії. Будемо раді допомогти супроводити цей процес юридично, а також адаптувати внутрішні корпоративні документи, алгоритми та інструкції до роботи у діджитал-просторі.

З радістю поділимось досвідом, розкажемо про всі бонуси від впровадження електронного документообігу та відповімо на питання, які можуть виникнути у цьому зв’язку.
Звертайтесь: Олексій Бежевець, партнер ЮК "Правовий Альянс”, bezhevets@l-a.com.ua.

1277

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї