uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

LA LAW FIRM (Legal Alliance) — українська юридична фірма, яка здійснює комплексний супровід національних і міжнародних компаній в Україні, країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, починаючи з 1995 року.

НАШІ КЛІЄНТИ працюють у галузі охорони здоровʼя та фармацевтики, медичних виробів, косметичної продукції, дієтичних добавок, а також представляють медичні установи і заклади охорони здоровʼя.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали LA Law Firm своїм юридичним радником.

Бізнес-місія до Києва (медицина, фармацевтика, реабілітація, протезування)

15-17 травня 2024 Польська агенція інвестицій і торгівлі (Polska Agencja Inwestycji i Handlu - PAIH) разом з партнерами провела галузеві консультації у рамках співпраці з польським бізнесом щодо ситуації в галузях медицини, фармацевтики, реабілітації та протезування в Україні. Захід відбувся в Посольстві Республіки Польща у Києві та в онлайновому форматі.

Ключові сесії бізнес-місії до Києва були присвячені загальній ситуації у галузі охорони здоров'я – втрати, руйнування і плани відновлення; питанням реабілітації і протезування ветеранів та постраждалих від війни; правовим та ринковим аспектам регулювання фармацевтичного та медичного сектору в Україні, а також досвіду роботи польських компаній і їх пропозиціям щодо співпраці з українським бізнесом.

Про поточну ситуацію, запити і стратегічні потреби говорили представники Посольства Республіки Польща в Україні, Міністерства Розвитку і Технологій Польщі, Польської Агенції Інвестицій і Торгівлі, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства у справах ветеранів України, Командування Медичних сил Збройних Сил України, ДП “Медичні закупівлі України”, Держлікслужби, а також представники бізнесу з Польщі й України.

Дмитро Алешко, керуючий партнер LA Law Firm, розповів про перспективне регулювання фармацевтичного сектору України. Зокрема, сфокусував увагу учасників на регуляторних аспектах таких питань, як: державний контроль та процедура державної реєстрації лікарських засобів, ввезення ЛЗ на територію України, контроль якості, сертифікація та введення в обіг ЛЗ, належна виробнича практика. Окрему увагу було надано питанням легалізації медичних виробів та регулювання у сфері косметичної продукції в Україні.

«Україна впевнено рухається до адаптації законодавства в сфері лікарських засобів, медичних виробів, косметичних засобів до законодавства ЄС. Продовжується діджиталізація процесів у сфері охорони здоровʼя. Держава визнає наявність певних проблем із прозорістю окремих процесів у галузі, тож для їх розвʼязання зареєстровані відповідні законопроєкти», – прокоментував Дмитро.

177

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї