uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Адвокати Правового Альянсу відстояли інтереси клієнта у справі про незаконне вилучення зброї

На початку жовтня 2017 року слідчими Національної поліції України було проведено обшук, в результаті якого було незаконно вилучено зброю та її складові, які належали особі на підставі відповідних дозволів. Також під час обшуку слідчим було вчинено злочин, передбачений ст. 397 КК України - вчинення перешкод до здійснення правомірної діяльності представника.

Команда Правового Альянсу звернулась з відповідними скаргами до Голосіївського районного суду, за результатами розгляду яких слідчим суддею було винесено ухвали про повернення зазначених речей законному власнику.

У зв'язку із невиконанням вищезазначених ухвал, адвокатами АО "Правовий альянс" були подані заяви про вчинення злочину слідчим, а саме за ст. 382 КК України - невиконання рішення суду.

Майже через півроку після обшуку, після відкриття трьох кримінальних проваджень за фактом невиконання рішення суду слідчим, зброя була повернута законному власнику.

Представництво інтересів клієнта в даній справі здійснював адвокат та радник АО “Правовий Альянс” Тарас Безпалий.

Зв’язатися з автором: Тарас Безпалий, радник ЮК "Правовий Альянс", bezpalyy@l-a.com.ua

4038

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї