uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

LA LAW FIRM (Legal Alliance) — українська юридична фірма, яка здійснює комплексний супровід національних і міжнародних компаній в Україні, країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, починаючи з 1995 року.

НАШІ КЛІЄНТИ працюють у галузі охорони здоровʼя та фармацевтики, медичних виробів, косметичної продукції, дієтичних добавок, а також представляють медичні установи і заклади охорони здоровʼя.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали LA Law Firm своїм юридичним радником.

173
WWL Life Sciences 2024: Дмитро Алешко рекомендований у регуляториці
Цьогорічне дослідження WWL Life Sciences 2024 в черговий раз визнало керуючого партнера LA Law Firm серед провідних юристів світу.
298
Трудові зміни 2024: останні новації КЗпП
Нові ініціативи - чи передбачаються принципові зміни в організації та регулюванні трудових відносин? - Анна Мінакова, молодша юристка LA Law Firm, LIGA ZAKON.
177
Бізнес-місія до Києва (медицина, фармацевтика, реабілітація, протезування)
15-17 травня 2024 Польська агенція інвестицій і торгівлі разом з партнерами провела галузеві консультації у рамках співпраці з польським бізнесом щодо ситуації в галузях медицини, фармацевтики, реабілітації та протезування в Україні.
815
Legal 500 EMEA 2024: рекомендація фірми у 7-ми юридичних практиках
За результатами опублікованого міжнародного дослідження The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2024 LA Law Firm відзначено серед провідних юридичних фірм України.
391
LMG Life Sciences EMEA Awards 2024. Оголошено шортлист номінантів
Партнери та радники LA Law Firm названі серед найкращих юристів світу, а сама фірма увійшла до чотирьох шортлистів провідних юридичних фірм європейського регіону у визначених категоріях.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї