uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

1319
7 провідних юристів Правового Альянсу рекомендовані міжнародним рейтинговим агентством Best Lawyers
Оголошено результати щорічного міжнародного дослідження The Best Lawyers™ in Ukraine 2022
1295
Пошуки винуватих замість винних: як ДБР розслідувало справу щодо вибухів на військових складах у Сватовому Луганської області
У травні 2021 року Державне бюро розслідувань та Офіс Генерального прокурора України повідомили про завершення досудового слідства у справі вибухів військових складів у Сватовому у жовтні 2015 року. ДБР планує найближчим часом передавати до суду справу, щоб притягнути до кримінальної відповідальності двох українських військовослужбовців лише з формальних підстав
1618
Правовий Альянс у шотлисті LMG Life Sciences Europe Awards 2021
Правовий Альянс був визнаний серед провідних юридичних фірм Європи у галузі Life Sciences
2317
Регулювання трудових відносин: новий законопроєкт
Аналіз проєкту Закону України № 5371 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність»
2181
Інвестиційні проекти в медицині та як їх реалізовувати
28-29 квітня відбувся V-й Національний Форум "Програма медичних гарантій: один рік роботи". Олексій Бежевець, партнер Правового Альянсу, взяв участь у дискусії "Фінансування та управління охороною здоров’я".

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї