uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

LA LAW FIRM (Legal Alliance) — українська юридична фірма, яка здійснює комплексний супровід національних і міжнародних компаній в Україні, країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, починаючи з 1995 року.

НАШІ КЛІЄНТИ працюють у галузі охорони здоровʼя та фармацевтики, медичних виробів, косметичної продукції, дієтичних добавок, а також представляють медичні установи і заклади охорони здоровʼя.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали LA Law Firm своїм юридичним радником.

На цій сторінці розташовані всі минулі події ЮК "Правовий Альянс", а також інші заходи, на яких можна було почути доповіді наших юристів.


</iframe>

277

Під вечір 07 червня 2024 р. КМУ на своєму офіційному веб-сайті опублікував постанову "Деякі питання бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану" від 05 червня 2024 р. № 650. Цією постановою майже повністю змінено порядок бронювання працівників під час воєнного стану, в тому числі запроваджено довгоочікуване е-бронювання.

Пройшов
1761

Аудиторія: керівники фармацевтичних компаній, дистриб'ютори, керівники департаментів із закупівель, юристи, представники профільних комітетів професійних та бізнес-асоціацій, медіа.

Пройшов
Анонс
656

Регуляторний Комітет Європейської Бізнес Асоціації спільно з юридичною фірмою LA Law Firm запрошують долучитися до обговорення практичних аспектів застосування Технічного регламенту на косметичну продукцію, який набирає чинності з 3 серпня 2024 року.

Пройшов
Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї