uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

На цій сторінці розташовані всі минулі події ЮК "Правовий Альянс", а також інші заходи, на яких можна було почути доповіді наших юристів.


</iframe>

Анонс
251

Регуляторний Комітет Європейської Бізнес Асоціації спільно з юридичною фірмою LA Law Firm запрошують долучитися до обговорення практичних аспектів застосування Технічного регламенту на косметичну продукцію, який набирає чинності з 3 серпня 2024 року.

Пройшов
3522

Запрошуємо взяти участь у вебінарі юридичної фірми Legal Alliance та отримати експертну думку щодо нововведень і тенденцій галузі. Аудиторія: керівники фармацевтичних компаній, дистриб'ютори, керівники департаментів із закупівель, юристи, представники профільних комітетів професійних та бізнес-асоціацій, медіа.

Пройшов
Анонс
1799
Доповідачі:

Організатори: Асоціація “Оператори ринку медичних виробів” AMOMD спільно з компанією "УкрКомЕкспо"

Пройшов
Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї