ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

На цій сторінці розташовані всі минулі події ЮК "Правовий Альянс", а також інші заходи, на яких можна було почути доповіді наших юристів.


</iframe>

1898
Доповідачі: Тарас Безпалий

До чого слід готуватися перед допитом і як уникнути помилок, які потім дуже складно виправити, адвокат розповість під час вебінару.

Пройшов
1934
Доповідачі: Віталій Савчук

Запрошуємо Вас до відкритого дискусійного клубу, який організовує Юридична компанія “Правовий Альянс” за підтримки Асоціації виробників інноваційних ліків APRaD. Пропонуємо Вам стати учасником обговорення нового законопроекту, зібрати різні точки зору та випрацювати бачення оптимального регулювання.

Пройшов
2114

Серія із 3-х семінарів дозволить розібратися у всіх правовим аспектам та озброїть менеджерів RX та ОТС-препаратів знаннями та досвідом правозастосування при промоції лікарських засобів у мережі Інтернет.

Пройшов
Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї