uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

609
Тарас Безпалий, асоційований партнер, адвокат ЮК "Правовий Альянс" спеціально для Liga.net проаналізував зміни до Кримінального процесуального кодексу згідно з законопроектом №10387.
525
Ілля Костін, партнер, адвокат ЮК «Правовий Альянс», спеціально для Інтерфакс-Україна розповів про основні проблеми в сфері держреєстрації та пов’язані з цим можливі рейдерські та шахрайські дії. У світлі останніх новин, а саме підписання Президентом України Указу «Про заходи щодо протидії рейдерству», ця тема набуває все більшої актуальності.
1011
За останні декілька років законодавець робив неодноразові спроби покращити інвестиційний клімат в Україні шляхом “урізання” повноважень правоохоронних органів та надання більше прав бізнесу в кримінальних провадження. Так, були прийняті відомі закони Маски-шоу стоп (№ 191-VIII) та Маски-шоу стоп 2 (№2213-VIII).
10933
​Більшість правників категорично заперечують можливість оскарження повідомлення про підозру/визнання особи такою, що не набула статусу підозрюваного, я ж вважаю по-іншому.
12538
Строки досудового розслідування та порядок їх подовження в розрізі змін з акцентом на їх особливостях
2625
З 16 березня 2018 року вступили в силу зміни до КПК, які суттєво змінюють “правила гри” для правоохоронців під час проведення обшуку.
2962
До портфоліо справ, які останнім часом веде компанія на безоплатній основі, партнер «Правового Альянсу» відносить проекти з надання правової допомоги учасникам АТО
3094
Медичне право, як практична діяльність із захисту постачальників і споживачів медичних послуг, безперечно, є високоінтелектуальною, а тому специфічною галуззю права. І, як слід, галузь ця стає все більш цікавою для честолюбних юристів.
4541
23 травня 2013 року Верховна рада України прийняла Закон, яким внесено зміни до Кримінального, Кримінального процесуального кодексів України
1953
На нашу думку, новий КПК по-новому закріплює процесуальні можливості сторони захисту у процесі доказування.
Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї