uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

LA LAW FIRM (Legal Alliance) — українська юридична фірма, яка здійснює комплексний супровід національних і міжнародних компаній в Україні, країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, починаючи з 1995 року.

НАШІ КЛІЄНТИ працюють у галузі охорони здоровʼя та фармацевтики, медичних виробів, косметичної продукції, дієтичних добавок, а також представляють медичні установи і заклади охорони здоровʼя.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали LA Law Firm своїм юридичним радником.

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС
Кримінальне право
Супровід господарської діяльності компаній
та комплексний захист клієнтів у кримінальному процесі

Кримінальне право

В рамках практики кримінального права, що активно розвивається, LA Law Firm (раніше - Юридична фірма "Правовий Альянс") пропонує супровід господарської діяльності підприємств і захист в кримінальному процесі. Ми розуміємо специфіку діяльності клієнтів. Наші дії, перш за все, спрямовані на наданні превентивних механізмів захисту від кримінального переслідування, а також мінімізацію ризиків, пов'язаних з таким переслідуванням як для компанії, так і для її топ-менеджменту.

Протягом більше десяти років ми представляємо інтереси як осіб, переслідуваних правоохоронними органами, так і потерпілих, свідків, осіб, у яких було вилучено, арештовано майно. Наш досвід свідчить про те, що чесне і сумлінне ведення бізнесу не гарантує імунітету ключових менеджерів компанії та самої компанії від кримінальних переслідувань, пов'язаних з господарською діяльністю.

Основна спеціалізація нашої кримінальної практики - White Сollar Сrimes - злочини у сфері економічних і службових правопорушень. Своєчасність надання правової допомоги допомагає клієнтам керувати можливими ризиками як для самого підприємства, так і його посадових осіб, грамотно вести внутрішні розслідування, а також своєчасно і якісно реагувати на підвищену увагу з боку правоохоронних органів.

Дізнатися більше

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї