uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

LA LAW FIRM (Legal Alliance) — українська юридична фірма, яка здійснює комплексний супровід національних і міжнародних компаній в Україні, країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, починаючи з 1995 року.

НАШІ КЛІЄНТИ працюють у галузі охорони здоровʼя та фармацевтики, медичних виробів, косметичної продукції, дієтичних добавок, а також представляють медичні установи і заклади охорони здоровʼя.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали LA Law Firm своїм юридичним радником.

Шановні пані та панове!

Юридична компанія «Правовий Альянс» запрошує Вас і Ваших колег стати слухачами корпоративних тренінгів, присвячених основним юридичним аспектам фармацевтичного бізнесу.

Програми корпоративних тренінгів ЮК «Правовий Альянс» засновані на багаторічному досвіді супроводу фармацевтичної індустрії, а також на щоденному практичному вирішенні юридичних питань, що виникають в різних площинах фармацевтичного права. Наші юристи, виступаючі ведучими тренінгів, крім перевіреної експертизи в тій чи іншій галузі права, мають багатий досвід виступів на публічних заходах різних масштабів, що дозволяє їм доносити до слухачів складну юридичну інформацію простою та цікавою мовою.

При підготовці до тренінгів ми адаптуємо наші програми під завдання конкретної компанії, враховуємо особливості конкретної аудиторії: керівники вищої ланки, менеджери відділів, медичні представники, лікарі (KOLs) тощо. За Вашим бажанням ми можемо розробити індивідуальну програму для Вашої компанії.

Тренінги можуть проводитися російською, англійською, українською мовами.

Формати: у Вашому офісі, в нашому конференц-залі, в іншому приміщенні, або онлайн-вебінари та відеоконференції. Можливі виїзди доповідачів в регіони та в інші країни.

Фінансові аспекти

Вартість проведення корпоративного тренінгу розраховується індивідуально під Ваш запит, виходячи з встановлених в компанії погодинних ставок юристів.

Тренінг по одній темі, як правило, триває 1,5 - 2 години. Можливі комбінації тематик, що передбачає більш тривалу тривалість тренінгу.


За додатковою інформацією щодо реалізації можливостей, описаних у цьому листі, будь ласка, звертайтеся до менеджера маркетингового відділу ЮК «Правовий Альянс» Марі-Надін Гринь за тел. +380 44 425 40 50 або емейлом grin@l-a.com.ua.


Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї