uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Наталія Абрамович

Спеціалізації: Інтелектуальна власність, Вирішення спорів, Корпоративне і господарське право

abramovych@l-a.com.ua

Юрист, медіатор

Наталія Абрамович в складі проектних команд Юридичної компанії "Правовий Альянс" постійно залучається до роботи над дорученнями клієнтів з фармацевтичної сфери, таких як Berlin-Chemie, Boehringer Ingelheim, Valeant, Movi-Health, Діалсервіс, Лекхім тощо..

Наталія неодноразово виступала в якості доповідача на міжнародних наукових конференціях в Україні, присвячених проблемам договірного та господарського права, має публікації в українських юридичних виданнях, присвячених регулюванню правових відносин у сфері надання медичних послуг.

З 2016 року є сертифікованим медіатором (сертифікат виданий американським університетом Chapman University).

Деякі проекти

  • Підготовка документів для представництва інтересів клієнтів в судових справах про захист прав інтелектуальної власності на торговельні марки.
  • Представництво інтересів дистриб'ютора медичних виробів в судовій справі про стягнення штрафних санкцій за непоставлений товар.
  • Представництво інтересів клієнта в доменних спорах.
  • Розробка внутрішніх політик і стандартних операційних процедур для клієнтів, що представляють фармацевтичну галузь.

Членство

  • Европейська Бізнес Ассоціація

Освіта

  • Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка, юридичний факультет

Мови

  • Українська, російська, англійська, німецька

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї