uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Марина Ткаченко

Спеціалізації: Фармацевтична регуляторика, Трудове право, Корпоративне і господарське право, Нормотворча діяльність

tkachenko@l-a.com.ua

Старший юрист

Досвід та експертиза

Марина бере участь у проєктах з розробки законів та підзаконних нормативно-правових актів у сфері соціального захисту, пенсійного забезпечення, освіти, охорони здоров’я і фармацевтичного регулювання.

Здійснює комплексну підготовку проєктів нормативно-правових актів в сфері охорони здоров'я, зокрема: правову експертизу чинних нормативно-правових актів, підготовку проєктів нормативно-правових актів разом із супровідними документами, юридичну підтримку під час погодження проєктів в центральних органах виконавчої влади, бере участь у консультаціях із стейкхолдерами під час громадського обговорення проєктів та долучається до формування рекомендацій за результатами імплементації ініціатив, запроваджених нормативно-правовими актами.

Близько 22 років присвятила роботі в Міністерстві юстиції України, де здійснювала правову експертизу нормативно-правових актів, переважно у сферах охорони здоров’я, соціального захисту, пенсійного забезпечення, освіти, та займалась законопроєктною діяльністю.

Надає юридичну підтримку і консультації клієнтам із зазначених питань.

Членство

Європейська Бізнес Асоціація (корпоративне членство)

Освіта

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, юридичний факультет, спеціальність "правознавство"

Мови

Українська, англійська, російська

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї