uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

LA LAW FIRM (Legal Alliance) — українська юридична фірма, яка здійснює комплексний супровід національних і міжнародних компаній в Україні, країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, починаючи з 1995 року.

НАШІ КЛІЄНТИ працюють у галузі охорони здоровʼя та фармацевтики, медичних виробів, косметичної продукції, дієтичних добавок, а також представляють медичні установи і заклади охорони здоровʼя.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали LA Law Firm своїм юридичним радником.

46
Дмитро Алешко, керуючий партнер LA Law Firm, виступив із оглядом останніх законодавчих та регуляторних ініціатив, їх впливом на ринок. — Щотижневик АПТЕКА, 16.06.2026.
455
У 2025 році LA Law Firm номіновано як фірму року у категорії UKRAINE Firm of the Year.
444
Продовження патентів на період воєнного стану створює перешкоди для своєчасного виходу нових ліків на ринок України.
584
Під час вебінару «Революційні зміни в регулюванні фармацевтичного ринку України» представлено аналітику щодо розвитку і тенденцій ринку, запровадження Національного каталогу цін на лікарські засоби, зміни регулювання цін на препарати, встановлення обмежень для дистриб’юторів, нові вимоги до маркування ліків та ін.
798
«Виняток Болар» дозволяє виробникам генеричних лікарських засобів (аналогів) розпочати реєстрацію лікарського засобу до моменту завершення дії патенту на оригінальний лікарський засіб.
2210
Сьогодні прийнято у другому читанні законопроєкт № 11389, що передбачає зміни до законодавства у сфері дієтичних добавок.
1259
Нещодавно Комітет Асоціації правників України (АПУ) провів зустріч на тему "Український болар: ефективність та шляхи вдосконалення".
1723
Коментує Дмитро Алешко, керуючий партнер LA Law Firm
1192
Дмитро Алешко, керуючий партнер LA Law Firm, взяв участь у форумі як спікер. - Стаття за результатами форуму, Аптека.ua
1161
Юридична фірма LA провела вебінар, в ході якого висвітлено ключові зміни регуляторного поля у фармсекторі, зокрема в процедурі оцінки медичних технологій (ОМТ), договорів керованого доступу (ДКД), паралельного імпорту, регуляторні зміни щодо обігу дієтичних добавок та ін.
Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї