uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Фармацевтична регуляторика

Ми пропонуємо нашим клієнтам унікальний комплекс юридичних послуг для вирішення питань, пов'язаних із фармацевтичною регуляторикою.

Зміни в національній системі охорони здоров'я, зростаючі масштаби державного регулювання галузі та нові підходи до надання медичних послуг, а також світові тенденції розвитку фармацевтики і охорони здоров'я спонукають компанії до швидких змін, активного реагування на виклики, що виникають, і приведення своєї діяльності у відповідність з актуальними законодавчими нормами. Рішення правових питань в даному сегменті вимагає від консультантів не тільки знання тонкощів правового регулювання галузі, а й особливостей українського бізнес-клімату, принципів роботи державних органів.

Юристи Правового Альянсу мають глибокі знання українського законодавства в сфері охорони здоров'я, зокрема фармрегуляторики, а також володіють унікальними навичками в області нормотворчості. Завдяки вузькій спеціалізації і значному досвіду роботи над комплексними проектами для глобальних компаній, ми розуміємо реальні виклики і потреби кожного клієнта і пропонуємо практичні оптимальні рішення задач будь-якого рівня складності.

Ми представляємо інтереси найбільших світових і українських виробників лікарських засобів та медичних виробів, організацій сфери охорони здоров'я, профільних асоціацій, а також ключових інвесторів галузі. Команда кваліфікованих юристів супроводжує клієнтів як з питань регулювання індустрій - лікарські засоби, медичні вироби, дієтичні добавки, косметичні засоби, так і в окремих напрямках діяльності - публічні закупівлі, ціноутворення, клінічні дослідження і т.п.


ПОСЛУГИ

Експерти Правового Альянсу здійснюють юридичний супровід і комплексне консультування клієнтів в таких областях, як:

 • ціноутворення на фармацевтичну продукцію;
 • закупівлі лікарських засобів на централізованому і регіональному рівнях, зокрема, участь в тендерах, а також програмі реімбурсації;
 • ліцензування виробництва, імпорту, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами;
 • імпорт та експорт лікарських засобів і медичних виробів, включаючи оформлення договірних відносин суб'єктів ринку, митне оформлення;
 • контроль якості лікарських засобів, в т.ч. при імпорті, а також сертифікація GMP;
 • фармаконагляд і моніторинг безпеки лікарських засобів;
 • супровід процесу оцінки відповідності медичних виробів в Україні.

ПРОЕКТИ

 • Виведення препаратів на ринок. Правова підтримка фармацевтичних компаній в процесі виведення нових препаратів на ринок України, зокрема консультування щодо вимог законодавства з питань проведення всіх необхідних дозвільних процедур, сертифікації, маркування упаковок і т.п.
 • Прогнозування перспектив ведення бізнесу в умовах існуючого правового поля.
 • Цінове регулювання. Консультування суб'єктів фармацевтичного ринку щодо державного цінового регулювання на лікарські засоби та медичні вироби, зокрема, що закуповуються за бюджетні кошти.
 • Закупівлі лікарських засобів. Консультування ряду міжнародних фармацевтичних компаній з питань здійснення закупівель фармацевтичної продукції за бюджетні гроші в рамках міжнародних закупівель і на регіональних тендерах, а також здійснення їх подальших поставок.
 • Ліцензування в сфері обігу лікарських засобів, а також здійснення медичної практики. Зокрема, супровід процесу отримання ліцензії на здійснення роздрібної торгівлі лікарськими засобами, а також ліцензії на медичну практику.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї