uk ru
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

19189

Засідання комітету з фармацевтичного права АПУ «Зміни у сфері міжнародних закупівель лікарських засобів»

Асоціація правників України запрошує вас взяти участь у черговому засіданні Комітету з фармацевтичного права, для обговорення тенденцій та останніх законодавчих змін у сфері міжнародних закупівель, який відбудеться 15 листопада о 17:00.

Питання, заплановані до обговорення:

  1. Стан законодавства щодо закупівель лікарських засобів та медичних виробів міжнародними спеціалізованими організаціями.
  2. Перспективи закупівель лікарських засобів та медичних виробів міжнародними спеціалізованими організаціями за кошти державного бюджету 2016 р.

Серед доповідачів:

  • Дмитро Алешко, партнер ЮК «Правовий Альянс»
  • Олександр Бондар, старший юрист ЮК «Правовий Альянс»

Попередня реєстрація для участі в заході обов’язкова!

Організатори зберігають за собою право зупинити реєстрацію у разі досягнення максимально можливої кількості учасників.

Місце проведення: м. Київ, уточнюється

Вартість участі:

  • для членів АПУ - безкоштовно;
  • для інших учасників - 100 грн.

За додатковою інформацією щодо заходу та можливостей партнерства звертайтеся будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: 0(44) 492-88-48 або пишіть на адресу: komitet@uba.ua. Контактна особа –Вікторія Доценко.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї