ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

5334

Вебінар «Захист інтелектуальної власності вашої компанії в 2014-2015 р. Огляд випадків (кейсів)»

Право інтелектуальної власності

Докладчики: Віталій Савчук

Юридична компанія «Правовий Альянс» запрошує Вас взяти участь у вебінарі «Захист інтелектуальної власності вашої компанії в 2014-2015 р. Огляд випадків (кейсів)», який відбудеться 24 жовтня з 10.00 до 12.00.

В ході вебінару будуть розглянуті головні проблеми, з якими стикалися наші клієнти в сфері інтелектуальної власності за останні 12 місяців. Ми обговоримо, в чому полягають основні помилки компаній, що отримали охоронні документи на патенти, торгові марки тощо., але все одно не зуміли захистити ці об'єкти від порушень. Ми розповімо, чого можуть коштувати компанії такі помилки, а також відповімо на запитання учасників.

Питання для обговорення:

  • Як дистриб'ютор (і не тільки) присвоїть торгову марку Вашого ліки-бестселера? І як цього не допустити?
  • Заощадити 1000 гривень і втратити сотні тисяч? Чим погані двомовні торговельні марки, та інші рекомендації щодо захисту торгових марок на лікарські засоби.
  • Чим гарний добре відомий знак? Переваги та недоліки офіційного визнання Вашої торгової марки добре відомою на ринку.
  • Зволікання смерті подібне. З чого почати захист технології, на яку Ви отримали патент? Чим все ж таки небезпечне зволікання?
  • Чому упаковка Вашого лікарського засобу, а значить, і самі ліки / виріб медичного призначення може не пройти митне оформлення при імпорті або експорті? Правила боротьби з патентними тролями в галузі дизайну (промислових зразків).
  • Інші важливі і цікаві питання цього року.

Доповідач:
Віталій Савчук, старший юрист юридичної компанії «Правовий Альянс»

Мова семінару: українська / російська.

Вартість участі: 250 грн. Для клієнтів ЮК «Правовий Альянс» знижка 20%.

З усіх організаційних питань, будь ласка, звертайтеся до відділу маркетингу ЮК «Правовий Альянс» за тел. +38 (044) 280-50-70 або е-поштою pr@la.com.ua.

Ми раді будемо бачити Вас і Ваших колег в числі учасників заходу!

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї