uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

16101

Вебінар: «Використання гривні в розрахунках з нерезидентами. Можливості та обмеження»

Господарське й договірне право

Докладчики: Віталій Савчук

Юридична компанія «Правовий Альянс» запрошує Вас взяти участь у вебінарі на тему «Використання гривні в розрахунках з нерезидентами. Можливості та обмеження», який відбудеться в четвер 09 квітня ц.р. з 10.00 до 11.30.

Місце проведення: он-лайн

Українські контрагенти іноземних постачальників стикаються зі значними складнощами в процесі придбання необхідної кількості іноземної валюти для оплати за зовнішньоекономічними договорами. Це зумовлено як загальним дефіцитом іноземної валюти на ринку, так і її впевнено зростаючою вартістю. У свою чергу Національний банк України, намагаючись виправити ситуацію адміністративними методами, періодично застосовує обмеження, додатково ускладнюють ведення бізнесу. Учасники господарської діяльності періодично приходять до альтернативних способів ціноутворення і розрахунку, але не всі вони є допустимими і здійсненними з точки зору банківського контролю.

Під час вебінару будуть розглянуті головні ситуації, з якими стикаються продавці і покупці, які вирішили прив'язати оплату за зовнішньоекономічними договорами до гривні, або взагалі перейти на гривню як засіб платежу. Спільно з представниками банківської сфери ми обговоримо, які можливості надає закон, які обмеження передбачає Національний Банк України, і які операції готові здійснювати комерційні банки.

Питання для обговорення:

  • Перерахування гривні за зовнішньоекономічним договором.
  • Фіксація вартості в гривні (як еквівалент) з подальшою оплатою у валюті.
  • Уступка права вимоги іншого кредитора. Взаємозалік між резидентом і нерезидентом, а також між двома нерезидентами.
  • Інші важливі питання, з якими зіткнулися учасники заходу.

Доповідач:

  • Віталій Савчук, старший юрист юридичної компанії «Правовий Альянс».

Робоча мова заходу: українська / російська

Вартість участі:

  • Для представників бізнесу (компанії-виробники, дистриб'ютори, торгові компанії та ін.) - 350 грн.
  • Для представників консалтингу (юристи, аудитори, податкові консультанти) - 500 грн.

З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтеся в маркетинговий відділ ЮК «Правовий Альянс» за телефоном 380 (44) 425-40-50 або електронною поштою pr@l-a.com.ua.

Ми будемо раді бачити Вас і Ваших колег серед учасників заходу.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї