uk ru
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

2679

Вебінар «В очікуванні зміни системи державного регулювання цін на лікарські засоби»

Юридична компанія «Правовий Альянс» запрошує Вас взяти участь у вебінарі за підсумками семінару «В очікуванні зміни системи державного регулювання цін на лікарські засоби».

Дата: 25 січня 2017 р., о 10:00

Місце: он-лайн

9 листопада Кабінетом Міністрів України були прийняті постанови № 862 «Про державне регулювання цін на лікарські засоби» та № 863 «Про запровадження відшкодування варто­сті лікарських засобів», за результатами прийняття яких 22 грудня було проведено семінар «В очікуванні зміни системи державного регулювання цін на лікарські засоби».

Вже 28 грудня 2016 року КМУ прийняв постанову № 1006 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 листопада 2016 р. № 862». При цьому 29 грудня 2016 року МОЗ України прийняв наказ № 1423 «Про затвердження Порядку розрахунку граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби на основі референтних цін» та виніс на публічне обговорення проект наказу «Про затвердження Порядку розрахунку граничної постачальницько-збутової надбавки (постачальницької винагороди) та граничної торговельної надбавки (націнки)».

Крім цього МОЗ України пропонує для ознайомлення проект Реєстру граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби, який набуде чинності після державної реєстрації Міністерством юстиції України наказу МОЗ України від 29.12.2016 № 1423 «Про затвердження Порядку розрахунку граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби на основі референтних цін» та офіційного його оприлюднення.

З метою підведення підсумку актуального порядку ціноутворення на лікарські засоби, який діє з 1 січня 2017 року ми пропонуємо прийняти участь у вебінарі.

В програмі вебінару наступні питання:

  • Сфера дії постанов КМУ
  • Державне регулювання цін на лікарські засоби
  • Ціноутворення на лікарські засоби при участі у державних закупівлях та під час роздрібного продажу
  • Що зміниться для суб’єктів ринку?
  • Очікувані наслідки та перспективи зміни моделі державного регулювання цін на лікарські засоби.

Доповідачі:

Робоча мова семінару: російська/українська

Вартість участі – безкоштовна

Право участі у вебінарі надається тільки учасникам семінару «В очікуванні зміни системи державного регулювання цін на лікарські засоби», який відбувся 22 грудня 2016 року.

З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтеся до менеджерів маркетингового відділу ЮК «Правовий Альянс» за телефоном +380 (44) 425-40-50 або електронною поштою duginova@l-a.com.ua.

Ми будемо раді бачити Вас і Ваших колег серед учасників заходу!

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї