uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

3561

Вебінар: "Трудові відносини на тимчасово окупованих територіях"

Трудове право

Докладчики:

У зв'язку з останніми подіями в Україні нам все частіше надходять запити від клієнтів щодо прийняття тих чи інших дій у разі мобілізації військовозобов'язаних співробітників, забезпечення прав і свобод працівників на тимчасово окупованих територіях України, очікуваних змін у відносинах між працівником та роботодавцем.

У зв’язку з вищезазначеним Юридична компанія «Правовий Альянс» запрошує Вас на вебінар на тему: «Трудові відносини на тимчасово окупованих територіях»

Ведучі вебінару:

  • Євген Щеглов, старший юрист ЮК «Правовой Альянс»
  • Віталій Савчук, юрист ЮК «Правовой Альянс»

Під час вебінару будуть розглянуті наступні теми:

  1. Підстави та порядок розірвання трудових договорів із співробітниками представництв іноземних компаній, які територіально знаходяться в АР КРИМ.
  2. Підстави та порядок розірвання трудових договір із співробітниками господарських товариств, які зареєстровані на території АР КРИМ.
  3. Яким чином організувати переведення працівників із структурних підрозділів суб’єктів господарювання, розташованих в АР КРИМ, до структурних підрозділів, які розташовані в інших регіонах України?
  4. Яким чином оформляти відбування працівника суб’єкта господарювання на військову службу, в зв’язку із мобілізацією і т.п.

Мова заходу: російська/українська.

Вартість участі у вебінарі: 300 грн.

Для участі у вебінарі необхідно зареєструватися на нашому сайті.

Увага! При реєстрації використовуйте тільки свої і тільки корпоративні домени. Інакше Ви не будете мати можливості отримати посилання для участі у вебінарі.

Будь ласка, розповсюдьте це запрошення між зацікавленими співробітниками Вашої компанії.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Наталії Совгар, PR-менеджеру ЮК «Правовий Альянс » за тел. 044 280 50 70 або е-поштою sovgar@l-a.com.ua.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї