uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

19210

Вебінар «Особливості маркування та введення в обіг дієтичних добавок в Україні»

Юридична компанія «Правовий Альянс» запрошує взяти участь у вебінарі на тему: «Особливості маркування та введення в обіг дієтичних добавок в Україні».

Дата: 22 серпня 2018, 12:00

Місце: онлайн

Все більшого поширення набуває здоровий спосіб життя та правильне і корисне харчування, невід’ємною частиною яких є дієтичні добавки. Як наслідок, питання введення в обіг та належного маркування дієтичних добавок стають все актуальнішими на сьогоднішній день.

Українське законодавство розглядає дієтичні добавки як харчові продукти та передбачає велику кількість вимог, як щодо їх складу, так і щодо маркування та введення в обіг. Правове регулювання є настільки детальним, що стосується навіть розміру шрифту тексту на етикетуванні дієтичних добавок.

При цьому недотримання вимог до маркування дієтичних добавок або порушення порядку ведення в обіг може призвести до негативних наслідків як для виробника та дистриб’ютора, так і для споживачів.

На вебінарі ми обговоримо:

  • обов’язкові вимоги до маркування дієтичних добавок;
  • додаткову інформацію, яка розміщується на маркуванні;
  • особливості маркування дієтичних добавок, що містять харчові добавки;
  • наслідки недотримання вимог до маркування дієтичних добавок;
  • порядок введення в обіг, в тому числі імпортування дієтичних добавок.

Спікери:

Лідія Санжаровська, старший юрист ЮК «Правовий Альянс»

Наталія Абрамович, юрист ЮК «Правовий Альянс».

До участі запрошуються топ-менеджери, керівники та спеціалісти відповідних департаментів та підрозділів підприємств-виробників дієтичних добавок, їх уповноважених представників в Україні, а також розповсюджувачів дієтичних добавок, включаючи дистриб'юторів та їх реалізаторів в роздрібі.

Робоча мова: українська.

Вартість участі - безкоштовно.

Через обмежену кількість місць реєстрація буде проводитися за принципом першого запиту (first come first served) і може бути припинена після досягнення граничної кількості учасників (що обумовлено технічними рамками).

З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтеся у відділ маркетингу ЮК «Правовий Альянс» за телефоном +380 (44) 425-40-50 або за електронною поштою news@l-a.com.ua.

Будемо раді бачити вас серед учасників вебінару.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї