uk ru
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

18149

Вебінар «Оскарження процедур публічних закупівель. Практика АМКУ»

Юридична компанія «Правовий Альянс» запрошує взяти участь у вебінарі «Оскарження процедур публічних закупівель. Практика АМКУ».

РЕЄСТРАЦІЯ

Оскарження процедур публічних закупівель часто є невід’ємною частиною закупівель лікарських засобів та медичних виробів. Приймаючи до уваги особливу специфіку предмету закупівлі та відсутність чітких законодавчих вимог з приводу цілого ряду питань, є вкрай важливим враховувати практику Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

На вебінарі ми обговоримо, які саме повноваження має АМКУ як орган оскарження, порядок оскарження процедур публічних закупівель, «класичні порушення» зі сторони учасника і замовника, останню практику АМКУ у сфері оскарження публічних закупівель.

Спікер: Олександр Бондар, старший юрист ЮК «Правовий Альянс».

Цільова аудиторія: До участі запрошуються топ-менеджери, керівники юридичних департаментів та інших підрозділів фармацевтичних компаній, дистриб’юторів, що займаються питаннями, пов’язаними з публічними закупівлями.

Дата: 24 квітня 2018 р. 12:00 - 13:00

Місце: онлайн

ПРОГРАМА ВЕБІНАРУ:

  • Повноваження АМКУ, як органу оскарження.
  • Статистичні дані в сфері оскарження публічних закупівель.
  • Порядок оскарження процедур публічних закупівель.
  • Кваліфікаційні критерії відбору учасників.
  • Помилки та зловживання.
  • Встановлення дискримінаційних вимог замовниками.
  • Практика АМКУ на основі останніх типових рішень.

Робоча мова: українська.

Вартість участі – безкоштовно.

Через обмежену кількість місць реєстрація проводитиметься за принципом першого запиту (first come first served) і може бути припинена після досягнення граничної кількості учасників (що зумовлена технічними рамками).

З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтесь до менеджера з маркетингу ЮК «Правовий Альянс» за телефоном +380 (44) 425-40-50 або за електронною поштою grin@l-a.com.ua.

Будемо раді бачити вас серед слухачів вебінару.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї