uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

18975

Вебінар "Конкурентні ризики в договорах дистрибуції: Про що говорять рішення Антимонопольного комітету України"

Юридична компанія "Правовий Альянс" запрошує до участі у вебінарі "Конкурентні ризики в договорах дистрибуції: Про що говорять рішення Антимонопольного комітету України"

Дата: 19 вересня 2018, 12:00

Місце: онлайн

На сьогодні АМКУ винесено чотири рішення щодо виробників лікарських засобів і їх дистриб'юторів. У всіх чотирьох випадках на виробників лікарських засобів і дистриб'юторів були накладені штрафи.

Ряд підходів АМКУ до таких ключових моментів, як умови і порядок надання знижок, компенсацій та мотиваційних виплат, звітність, визначення території дистрибуції, визначення товарних меж ринку і т.д., досить консервативні та, на думку багатьох учасників ринку, часто спірні. У той же час, ігнорування підходів може призвести до неприємних наслідків.

Під час вебінару будуть розглянуті наступні питання:

1. Рішення АМКУ за договорами дистрибуції:

  • Що не так зі знижками?
  • Домовитися про розподіл ринку легше ніж здається;

2. Що думають суди про рішення АМКУ?

3. Чого насправді варто уникати в договорах дистрибуції?

Спікер: Андрій Горбатенко, асоційований партнер ЮК «Правовий Альянс»

До участі запрошуються керівники юридичних департаментів та інших підрозділів фармацевтичних компаній, які займаються питаннями, пов'язаними з дистрибуцією.

Робоча мова: українська, російська.

Вартість участі - безкоштовно.

Через обмежену кількість місць реєстрація буде проводитися за принципом першого запиту (first come first served) і може бути припинена після досягнення граничної кількості учасників (обумовленого технічними умовами).

З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтеся до відділу маркетингу ЮК "Правовий Альянс" за телефоном +380 (44) 425-40-50 або електронною поштою news@l-a.com.ua.

Будемо раді бачити вас серед учасників вебінару!

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї