uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

18522

Вебінар “Якщо викликають на допит: план оперативних дій”

Юридична компанія «Правовий Альянс» запрошує взяти участь у безкоштовному онлайн вебінарі на тему «Якщо викликають на допит: план оперативних дій».

Дата: 13 грудня 2019 р., 11:00.

Місце: онлайн

Здавалося, що це питання може ніколи не торкнутися Вас, проте практика показує зовсім інше. Звичайні громадяни та навіть менеджмент великих компаній не знають елементарних правил поводження у випадку виклику на допит та часто реагують на подібне не у зовсім правовий спосіб. До чого слід готуватися перед допитом і як уникнути помилок, які потім дуже складно виправити? На ці питання та багато інших дасть відповіді асоційований партнер Правового Альянсу Тарас Безпалий, який за свою багаторічну кар'єру вже відпрацював ідеальний план реагування.

Для кого вебінар цікавий: топ-менеджери, представники юридичних департаментів та інших підрозділів компаній, дистриб’ютори, менеджери, а також усі зацікавлені у даній темі.

ПРОГРАМА ВЕБІНАРУ:

  • що таке допит, чим він відрізняється від "прийти поговорити", порядок проведення;
  • як можуть викликати на допит;
  • які вимоги до повістки;
  • ходити на допит чи ні;
  • які права є у особи, що викликається для допиту;
  • чи важливо завчасно готуватись до допиту і як це робити;
  • чи потрібен на допиті адвокат;
  • які зауваження варто записати в протокол та ін.

Про доповідача:

Тарас Безпалий, асоційований партнер ЮК «Правовий Альянс», адвокат. Практикує право понад 15 років, фокусується на наданні послуг у сфері кримінально-правового захисту. Брав участь більш ніж у 100 обшуках, за результатами яких клієнтам було повернуто майно на понад 4 млн. доларів США. Пан Тарас також займає пост заступника голови комітету Асоціації правників України з кримінального та кримінально-процесуального права, є членом Комітету захисту професійних прав адвокатів Ради адвокатів Київської області.

Робоча мова: українська.

Вартість участі – безкоштовно.

Через обмежену кількість місць реєстрація проводитиметься за принципом першого запиту (first come first served) і може бути припинена після досягнення граничної кількості учасників (що зумовлена технічними рамками).

З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтесь до Ірини Попової, менеджерки з маркетингу ЮК «Правовий Альянс» за телефоном +380 (50) 193-66-98 або пишіть на news@l-a.com.ua або marketing@l-a.com.ua.

Будемо раді бачити вас серед слухачів вебінару.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї