ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

6213

Семінар «Останні зміни в сфері державних закупівель»

Фармацевтична регуляторика

Докладчики: Олександр Бондар, Дмитро Алешко

Увага! Захід переноситься.

Про нову дату буде повідомлено найближчим часом!

Юридична компанія «Правовий Альянс» запрошує Вас взяти участь у семінарі «ОСТАННІ ЗМІНИ В СФЕРІ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ».

Дата: вівторок, 13 жовтня, 2015

Тривалість: 14:00 - 16:00

Місце: Radisson Blu Hotel, Київ Поділ (Київ, вул. Братська, 17-19), зал № 3.

ОНЛАЙН реєстрація: http://l-a.com.ua/ukr/actual_events/477.html

Зусилля державної влади, направлені на проведення реформ в країні, не обходять стороною і сферу державних закупівель.

30 вересня 2015 року набув чинності Закон України від 15.09.2015 № 679-VIII «Про внесення змін до деяких законів України у сфері державних закупівель щодо приведення їх у відповідність із міжнародними стандартами та вжиття заходів з подолання корупції».

Законом вноситься ціла низка суттєвих змін до Закону України від 10.04.2014 р. № 1197-VII «Про здійснення державних закупівель», в тому числі, підвищуються вартісні критерії предмету закупівлі; визначається, що повний пакет необхідних документів подається лише переможцем торгів; дещо змінюється порядок та строки щодо оскарження процедур закупівлі; замовник позбавляється права вимагати підтвердження певної інформації, що міститься у відкритих єдиних реєстрах; наявність формальних (несуттєвих) помилок не призводить до відхилення пропозицій; вносяться зміни для забезпечення прозорості процедури розкриття пропозицій конкурсних торгів тощо.

Слід також зазначити, що в кінці квітня цього року набрав чинності інший Закону України від 19.03.2015 № 269-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до необхідних лікарських засобів та медичних виробів шляхом здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупів», яким передбачається можливість здійснення централізованих закупівель для МОЗ України спеціалізованими міжнародними організаціями. На виконання цього Закону вже прийнято ряд підзаконних нормативних актів і планується, що перші закупівлі можуть бути проведені вже в цьому році.

Тож пропонуємо обговорити нове в сфері державних закупівель разом на семінарі.

Доповідачі:

Мова заходу – російська / українська

Вартість участі: 2400 грн.

Знижки:

  • Для клієнтів ЮК «Правовий Альянс» знижка 20% (прохання, вказувати при реєстрації)

У зв'язку з обмеженою кількістю місць, реєстрація буде здійснюватися за принципом first come first served і може бути закрита за досягнення граничної кількості учасників.

З усіх організаційних питань Ви також можете зв'язуватися з менеджерами відділу маркетингу ЮК «Правовий Альянс» за тел. +38 (044) 425-40-50 або електронною поштою duginova@l-a.com.ua.

Будь ласка, поділіться цією інформацією з Вашими колегами.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї