ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

4866

Введення в обіг та реалізація медичних виробів в Україні: що потрібно знати виробнику?

Дата: 22 листопада 2018 р.

Час: 9:30-12:00

Місце проведення: Конференц-хол БЦ "Іллінський", вул. Іллінська, 8

Юридична компанія "Правовий Альянс" запрошує до участі у семінарі на тему: "Що потрібно знати виробнику для введення в обіг та реалізації медичних виробів в Україні".

Медичні вироби, нарівні з лікарськими засобами, є рівноцінною та невід’ємною частиною надання якісної медичної допомоги пацієнтам. Кількість медичних виробів та їх варіативність зростає щодня, проте, не всі вони присутні на українському ринку, що пов’язано з неповнотою та колізійністю правового регулювання сфери медичних виробів.

Складність нормативно-правового регулювання обігу медичних виробів призводить до значної кількості помилок виробників, які не дозволяють їм належним чином пройти процедуру оцінку відповідності медичного виробу та реалізовувати такі товари в Україні.

В той же час, проходження оцінки відповідності та маркування національним знаком відповідності також не є гарантією успішної реалізації медичного виробу. Зокрема, все більших обсягів набирає наповненість ринку товарами «сірого імпорту», що негативно впливає як на прибутковість легально діючих операторів ринку, так і на кінцевих споживачів.

ПРОГРАМА

9.00 - 9:30 Реєстрація учасників. Вітальна кава

9:30 - 10.00 План заходів Міністерства охорони здоров’я України щодо регулювання ринку медичних виробів на 2019 рік: впровадження класифікатора GMDN

Тетяна Коба, радник в.о. міністра охорони здоров’я з питань реформування закупівель лікарських засобів та медичних виробів

10:00 - 10.20 Ринок медичних виробів у 2018 році

Ірина Горлова, генеральний директор SMD

10.20 - 11.15 Захист інтересів операторів ринку медичних виробів з 2012 року
Дар’я Бондаренко, виконавчий директор Асоціації “Оператори ринку медичних виробів” (AMOMD)

  • Діяльність AMOMD щодо регулювання ринку медичних виробів
  • Ринковий нагляд та відповідальність у сфері обігу медичних виробів
  • Боротьба з “сірим” імпортом медичних виробів

11.15 - 12.00 Особливості введення в обіг медичних виробів
Наталія Абрамович, юрист ЮК “Правовий Альянс”.

Питання та відповіді. Підбиття підсумків


До участі запрошуються топ-менеджери, керівники, спеціалісти відповідних департаментів та підрозділів підприємств-виробників медичних виробів, а також їх уповноважені представники в Україні.

Робочі мови семінару: українська, російська.

Вартість участі: 1 800 грн. Для клієнтів ЮК "Правовий Альянс" та компаній-членів AMOMD знижка 20%.

Попередня реєстрація учасників та акредитація ЗМІ обов'язкова.

Детальна інформація: +38 (044) 425 4050, news@l-a.com.ua.

Будемо раді бачити Вас та Ваших колег серед учасників заходу!

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї