uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

5812

Семінар «В очікуванні зміни системи державного регулювання цін на лікарські засоби»

Юридична компанія «Правовий Альянс» запрошує Вас взяти участь у практичному семінарі «В очікуванні зміни системи державного регулювання цін на лікарські засоби».

Дата: 22 грудня 2016 р., 10:00-12:30

Місце: готель Radisson Podil (вул. Братська, 17-19)

Тема, що стала актуальною для гравців фармацевтичного ринку ще влітку, наразі загострилась як ніколи раніше. Прем’єр Міністр України повідомив, що 9 листопада Урядом були прийняті постанови КМУ «Про державне регулювання цін на лікарські засоби» та «Про запровадження відшкодування варто­сті лікарських засобів». При цьому, 17 листопада МОЗ України ще було винесено на публічне обговорення відповідні проекти нормативних актів.

22 листопада в КМУ відбулася зустріч Прем’єр-міністра України з представниками фармацевтичних компаній, центральних органів влади та громадських організацій. В. Гройсман заявив, що запровадження си­стеми референтного ціноутворення з 1 січня 2017 р. та компенсації вартості препаратів проти гіпертонічної хвороби, цукрового діабету та бронхіальної астми з 1 квітня 2017 р., є вирішеним питанням, а суму необхідних витрат вже закладено в проект Державного бюджету України.

В програмі семінару:

  • Як МОЗ планує розраховувати референтні ціни на лікарські засоби?
  • Як будуть регулюватись граничні націнки на лікарські засоби?
  • Що це змінить для суб’єктів ринку?
  • Як буде працювати механізм відшкодування вартості препаратів пацієнтам?
  • Як буде обчислюватись розмір державного відшкодування?
  • Очікувані наслідки та перспективи зміни моделі державного регулювання цін на ліки.

Доповідачі:

Робоча мова семінару: російська / українська

Вартість участі – 2 200 грн. Для клієнтів та партнерів ЮК «Правовий Альянс» діє знижка 20%.

Увага! Кількість місць обмежена! Попередня реєстрація учасників обов'язкова.

З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтеся до менеджерів маркетингового відділу ЮК «Правовий Альянс» за телефоном +380 (44) 425-40-50 або електронною поштою kryvytska@l-a.com.ua.

Ми будемо раді бачити Вас і Ваших колег серед учасників заходу!

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї