uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

3652

Семінар «Юридична відповідальність в сфері надання медичної допомоги»

Юридична компанія «Правовий Альянс» запрошує вас взяти участь у спеціалізованому семінарі для представників приватного медичного бізнесу «Юридична відповідальність в сфері надання медичної допомоги», який відбудеться 8 грудня, 17:00-19:00.

Зареєструватися

Місце проведення: м.Київ, вул. Борисоглібська, 15-Г, 4 поверх

Щорічно адвокати Правового Альянсу відстоюють мільйони гривень в судових спорах медичних клінік з пацієнтами про стягнення моральної та матеріальної шкоди. При цьому статистика виникнення претензій до медичних установ, які загрожують перерости в судовий розгляд, неухильно зростає. Пропорційно їй збільшується і процесуальна складність ведення справ цієї категорії, обростаючи все новими особливостями.

З огляду на такі тенденції, ми вирішили поділитися своїм досвідом в рамках семінару, програма якого базується виключно на практичних напрацюваннях нашої команди.

У програмі семінару:

  • Юридичні аспекти надання медичної допомоги (стандарти і якість надання медичної допомоги).
  • Відповідальність медичного закладу і лікаря за шкоду заподіяну пацієнтові при наданні медичної допомоги (кримінальна, адміністративна, цивільно-правова відповідальність).
  • Тактика захисту в суді.
  • Роль медичної документації в судовому процесі.
  • Доказова база в справах про заподіяння шкоди пацієнту при наданні медичної допомоги (судово-медична експертиза та інші докази).
  • Позасудове врегулювання конфліктів.

Доповідач:

Наталія Лавренова, адвокат, медіатор, радник ЮК «Правовий Альянс»

Робоча мова семінару: російська / українська

Вартість участі: 2 000 грн.

Для клієнтів і партнерів ЮК «Правовий Альянс» діють спеціальні знижки. Інформацію про знижки уточнюйте по електронній пошті kryvytska@l-a.com.ua.

Увага! З причини вузької спеціалізації теми семінару, кількість місць обмежена! Попередня реєстрація учасників обов'язкова.

З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтеся до менеджерів маркетингового відділу ЮК «Правовий Альянс» за телефоном +380 (44) 425-40-50 або електронною поштою kryvytska@l-a.com.ua.

Ми будемо раді бачити Вас і Ваших колег серед учасників заходу!

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї