uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

4517

Семінар «Слідчі дії та податкові перевірки в офісі компанії. Захист бізнесу та особиста безпека»

Податкове право, Вирішення спорів, Кримінальне право

Докладчики: Ілля Костін, Анатолій Меньшиков

Юридична компанія «Правовий Альянс» запрошує Вас взяти участь у практичному семінарі «Слідчі дії та податкові перевірки в офісі компанії. Захист бізнесу і особиста безпека», який відбудеться 01 квітня ц.р. в Києві з 15.00 до 18.00.

Місце проведення: Київ, вул. Іллінська, 8, бізнес-центр «Іллінський», конференц-зал.

Правильна підготовка співробітників до подібних візитів має велике значення в попередженні подальших негативних наслідків для компанії в цілому. Як зустріти і не розгубитися, що говорити, але не сказати зайвого, що показувати і не нашкодити компанії - про все це учасники дізнаються в ході семінару.

Доповідачі семінару, що протягом багатьох років надають адвокатську та юридичну допомогу бізнесу в питаннях кримінально-правового характеру, розкажуть про те, хто і як повинен діяти, якщо в офіс компанії прийшли з вимогою про проведення слідчих дій, як вибудувати комунікацію з перевіряючими та як правильно відповідати на їхні не завжди "правильні" питання, які документи вимагати, а які надавати тощо.

У програмі семінару:

  1. ВІЗИТ ПРАВООХОРОНЦІВ В ОФИС. Порядок дій співробітників компанії. Поведінка співробітників офісу під час проведення слідчих дій в приміщенні офісу. Коли і навіщо дзвонити адвокату?
  2. СЛІДЧІ ДІЇ. Права і обов'язки всіх учасників слідчої дії. Проникнення в житло або інше володіння особи. Обшук. Тимчасовий доступ до речей і документів. Тимчасове вилучення майна. Арешт майна. Огляд.
  3. ПЛАНОВІ І ПОЗАПЛАНОВІ ПЕРЕВІРКИ. Приклади з адвокатської практики. Рекомендації щодо попередження можливих проблем і наслідків.
  4. ПОДАТКОВІ ПЕРЕВІРКИ: від запиту і акту до податкового повідомлення - рішення. Запити податкової та надання інформації; підстави для документальних перевірок та зустрічних звірок; оформлення результатів перевірок; винесення податкового повідомлення - рішення; процедури оскарження податкових повідомлень - рішень; судова практика з розгляду спорів щодо оскарження податкових повідомлень - рішень.
  5. ОСОБИСТА БЕЗПЕКА ключових менеджерів компанії.

Доповідачі:

  • Ілля Костін, адвокат, партнер ЮК «Правовий Альянс», член Ради адвокатів Київської області, голова Комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності.
  • Анатолій Меньшиков, партнер, керівник податкової практики ЮК «Правовий Альянс»
  • Михайло Ламанов, директор з персоналу компаніЇ «Топгард»

Робоча мова семінару: українська / російська

Вартість участі: 1000 грн. Для клієнтів ЮК «Правовий Альянс» - знижка 20%.

Увага! Кількість місць обмежена! Попередня реєстрація учасників обов'язкова.

З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтеся до менеджерів маркетингового відділу ЮК «Правовий Альянс» за телефоном +380 (44) 425-40-50 або електронною поштою duginova@l-a.com.ua.

Ми раді будемо бачити Вас і Ваших колег серед учасників заходу!

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї