uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

4010

Семінар: Новели цінового регулювання на лікарські засоби

Фармацевтична регуляторика

Докладчики: Костянтин Бойко, Наталія Лавренова, Дмитро Алешко

Юридична компанія «Правовий Альянс» запрошує Вас взяти участь у семінарі «Новели цінового регулювання на лікарські засоби», який відбудеться 30 вересня ц.р. в Києві з 15.00 до 18.00.

Місце проведення: вул. Іллінська, 8, бізнес-центр «Іллінський», конференц-зал

В ході семінару будуть висвітлені питання, що виникли у зв'язку з липневою Постановою Кабінету Міністрів України про референтне ціноутворення, а також затвердженим на її виконання Порядком розрахунку оптово-відпускної ціни на лікарський засіб (затверджений наказом МОЗ України від 20.08.2014 р. № 584/1011).

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 02.07.2014 р. № 240 передбачено обов’язок заявників передекларувати оптово-відпускні ціни на усі лікарські засоби до 01.03.2015 р. Тож, очікується, що нарешті після набуття чинності цього наказу відновиться процедура декларування змін оптово-відпускних цін на лікарські засоби, яка тимчасово була припинена у зв’язку із втратою чинності постановою Кабінету Міністрів України від 13.08.2012 р. № 794 ще 15.07.2014 р.

На семінарі будуть розглянуті принципи референтного ціноутворення, порядок розрахунку і декларування ціни, наслідки впровадження нового порядку. Також учасникам семінару будуть надані рекомендації щодо роботи в рамках дії Постанови.

В ролі доповідачів:

  • Дмитро Алешко, партнер Юридичної компанії «Правовий Альянс»
  • Наталія Лавренова, радник Юридичної компанії «Правовий Альянс», адвокат, медіатор.

Робоча мова семінару: українська / російська

Вартість участі: 800 грн. Для клієнтів ЮК «Правовий Альянс» знижка 20%.

Увага! Кількість місць обмежена! Попередня реєстрація учасників обов'язкова.

З усіх організаційних питань Ви також можете зв'язуватися з менеджерами відділу маркетингу ЮК «Правовий Альянс» за тел. +38 (044) 280-50-70 або е-поштою pr@l-a.com.ua.

Ми раді будемо бачити Вас і Ваших колег серед учасників заходу!

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї